Marta Izabela Czuba

Marta Izabela Czuba udzieliła wywiadu Krzysztofowi Ferdynowi w gliwickiej Arenie. Jej kariera muzyczna nabiera tempa

Piękna, utalentowana i charyzmatyczna Gliwiczanka Marta Izabela Czuba udzieliła wywiadu w gliwickiej Arenie gospodarzowi programu “Przejdźmy na Ty” Krzysztofowi Ferdynowi. Zdradziła swoje plany muzyczne w dniu swoich urodzin.

11 września bieżącego roku, kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka Marta Izabela Czuba obchodziła swoje urodziny. W tym ważnym dla siebie dniu udzieliła wywiadu gospodarzowi programu “Przejdźmy na Ty” w gliwickiej Arenie. Transmisja na żywo do obejrzenia była na kanale YouTube Arena Gliwice.

Okazuje się, że ta artystka młodego pokolenia, kompozytorka muzyki tanecznej, swoją miłość do muzyki zaczęła pielęgnować na wiolonczeli, by dzisiaj grać na wielu innych instrumentach.

Marta Isabela Czuba

Jej debiutancki utwór “Tylko Ty”, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czemu nie sposób się dziwić, gdyż jak wszystkie jej utwory – “Tylko Ty” raczy nas kolorami, pozytywną energią, a przede wszystkim pięknym głosem Marty i rytmami, które sprawiają, że nóżki rwą się do tańca.

Na swoim facebookowym fanpagu napisała niezwykle wzruszające słowa skierowane do wszystkich, którzy życzą jej szczęścia i samych sukcesów.

Wczorajszy dzień uświadomił mi jak ważna jest dla mnie muzyka i ile lat minęło gdy podjęłam decyzję o tym, że wybieram świat artystyczny a nie piłkę nożną 😁 Jeśli zastanawiacie się czy żałuję to odpowiem, że nie bo nawet jak mam ochotę pograć to biorę piłkę i lecę na boisko odbijać kolanka 🤣 Nic nie dzieje się bez przyczyny, widać to muzyka była mi pisana i mam nadzieję, że będzie już ze mną do końca ❤ (…)

 

Należy zaznaczyć, że Marta już w przyszłym roku zamierza wydać swoją pierwszą płytę, aby móc swobodnie koncertować, co jest jej wielkim i jednocześnie realnym marzeniem do spełnienia.

Marta Isabela Czuba

Jej niezwykła aktywność muzyczna pokazuje, jak płodną jest artystką, choć przyznała w wywiadzie, że obawia się, czy zdoła stworzyć wystarczającą ilość utworów, by móc wydać płytę.

 

Marta Izabela Czuba

Najbardziej napawa dumą fakt, że wokalistka zamierza osobiście zająć się wszystkimi działaniami związanymi z wydaniem swojego pierwszego albumu.

Nie jest to sprawą prostą dla niedoświadczonej w tym zakresie osoby, jednak Marta jest najlepszym dowodem na to, że gdy kochamy to, co robimy, nauka nawet najtrudniejszych rzeczy jest owocna, daje satysfakcję i zachwyca efektami. Całość wywiadu z Martą można obejrzeć na kanale YouTube.

ARVE Error: need id and provider

YouTube/Arena Gliwice

W nagraniu można obejrzeć teledyski artystki i posłuchać energetycznych i okraszonych pozytywną energią piosenek.

Czego życzycie Marcie? Napiszcie w komentarzach.

O tym pisałam ostatnio: Media obiegła tragiczna wiadomość. Rośnie liczba samobójstw wśród nastolatków

Zerknij też tutaj: Jak rozpoznać, że „druga połówka” kocha? To nie jest takie oczywiste

2 comments

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.