fbpx
zrzutka.pl

34-letnia kobieta 8 września 2020 roku trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Rodzina apeluje o pomoc

2
2 minutes, 14 seconds Read

Na facebookowym koncie “Info Gliwice 24/7” pojawił się pilny apel o pomoc dla 34-letniej pani Basi, która 8 września bieżącego roku trafiła nagle do szpitala w ciężkim stanie. Diagnoza była druzgocąca.

Ma jeszcze w życiu wiele do zrobienia, czeka na nią zrozpaczona rodzina

zrzutka.pl

U mamy dwójki dzieci stwierdzono wylew śródczaszkowy. Pozostawała przez kilka dni w śpiączce farmakologicznej. Jak można przeczytać w opisie na zrzutka.pl, pani Basia jest wprawdzie wybudzona już ze śpiączki, jednak w wyniku paraliżu prawej strony ciała, ma spore problemy z poruszaniem się, samodzielnym przyjmowaniem posiłków i mówieniem. Jak pisze siostra pani Basi, czeka na nią 10-letnia córka i 1,5-roczny synek, oraz kochający mąż. Rodzina bardzo potrzebuje pomocy w zdobyciu funduszy na kosztowną rehabilitację pani Basi, która ma jeszcze w swoim życiu wiele do zrobienia, a co najważniejsze, jest bardzo potrzebna wielu kochającym ją osobom.

Hej chcę przedstawić wam historie mojej siostry Basi . Basia trafiła do szpitala dnia 8.09.2020 roku w stanie ciężkim – wylew śródczaszkowy była w śpiączce farmakologicznej kilka dni. W tej chwili się wybudziła , ma paraliż prawej strony , trudności z mówieniem i jedzeniem (jest karmiona sonda)Pomóżmy jej wstać! Basia od dawna choruje na epilepsje- ma guza w głowie. 4 lata temu przeszła ciężką operacje w Wielkiej Brytanii – guza udało się usunąć, niestety nie cały rok temu guz powrócił – los Basi nie oszczędza:( ma dopiero 34 lata ! Basia ma wspaniała rodzinę dwójkę dzieci córkę 10 lat , syna 1,5 lat i kochającego męża. Basia ma dla kogo żyć ! Potrzebujemy Waszej pomocy ! Basię czeka kosztowna rehabilitacja. Proszę pomóżmy liczy się każda złotówka ❤

Na zrzutka.pl można przeczytać cały opis dramatycznej sytuacji pani Basi i jej zrozpaczonej rodziny. Nie da się ukryć, że chorą czeka długa, trudna, a co najgorsze bardzo kosztowna rehabilitacja, która pomogłaby pani Basi wstać i wrócić do funkcjonowania w życiu społecznym. 

Na Facebooku pojawiła się także Grupa Publiczna “Pomagamy Basi”, gdzie można wylicytować różne przedmioty, czy Vouchery na usługi, można samemu coś wystawić na licytację, a zyski z transakcji przeznaczone zostaną na poczet leczenia rehabilitacyjnego 34-letniej pani Basi.

Zachęcam do pomagania i do wspierania tych, którzy robią to każdego dnia! 

O tym pisałam ostatnio: Jak to w życiu bywa, od czegoś trzeba zacząć

Zerknij też tutaj: Marta Izabela Czuba udzieliła wywiadu Krzysztofowi Ferdynowi w gliwickiej Arenie. Jej kariera muzyczna nabiera tempa

Powiązane posty

2 Comments

%d bloggers like this: