siepomaga.pl/haneczka

Artyści apelują – PILNIE POTRZEBNA POMOC. 15 września 2020 roku pojawiła się aktualizacja na “Siepomaga.pl” – stan małej Hani uległ pogorszeniu

Polały się łzy, gdy zobaczyłam wpis o maleńkiej Hani Łączkowskiej, o której jakiś czas temu pisałam gościnnie na łamach innego portalu. Hania cierpi na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Problem nie polega jedynie na tym, że Hania ma kłopot, by ruszyć rączką, czy nóżką… Coraz ciężej jest oddychać 17-miesięcznej panience, ale też pamiętajmy, że serce także jest mięśniem. Może odmówić współpracy w każdej chwili.

Strachu o własne dziecko nie da się z niczym porównać. Przez taki koszmar przechodzą miliony rodziców na całym świecie. Niestety wielu ludziom przychodzi pożegnać swoje dzieci, co pozostawia krwawą wyrwę w sercu i duszy. Współczesna medycyna daje jednak możliwość uratowania życia, jednak w przypadku Hani Łączkowskiej, zostało ono wycenione na ponad 9,5 miliona złotych.

Hania NATYCHMIAST powinna przyjąć lek, który według lekarzy powinien pomóc w uratowaniu jej życia, jednak Hania robi się coraz starsza i za moment będzie już zbyt późno. Terapię bowiem należy podać, zanim dziecko ukończy 2 rok życia. Największy problem stanowi fakt, że lek, którego potrzebuje Hania, aby żyć, jest najdroższym lekiem na świecie.

SIEPOMAGA.PL/HANECZKA

Dramatyczne aktualizacje informacji na temat pogarszającego się stanu zdrowia Hani wciąż się pojawiają.

15 Września 2020, 09:17
❗️Stan Hani się pogarsza. Ratunek potrzebny natychmiast

Walczymy z SMA, ale to czas jest naszym największym przeciwnikiem. Hania rozwija się tak jak każde inne dziecko, dociera do niej coraz więcej bodźców. Jest niepełnosprawna fizycznie, ale nie intelektualnie. Rozumie coraz więcej, ale nie pojmuje, dlaczego musi tak cierpieć, a my nie umiemy jej tego wytłumaczyć.

Czy dla Haneczki  jest jeszcze nadzieja? Ile jeszcze wytrzyma? Tych pytań jest zbyt wiele, a na odpowiedzi nie mamy szans. Poznanie prawdy o przyszłości mogłoby być zbyt przerażające.

 

ARVE Error: need id and provider

YouTube/siepomaga.pl

Zdążyć przed ostatnim oddechem

siepomaga.pl/haneczka

Zanim Hania straci jedną, jedyną szansę na przeżycie i polepszenie swojego stanu zdrowia, zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć jej rodziców w uzbieraniu niebotycznie ogromnej kwoty. Liczy się każda złotówka, gdyż zbliża ona Hanię do celu – ŻYCIA.

W lutym poprosiłam o pomoc znanych i lubianych. Znaleźli chwilkę i razem z Nimi redakcja DoSedna.Info prosi o pomoc w ratowaniu haniowego życia. 

ARVE Error: need id and provider

YouTube/Archiwum prywatne

 

 O tym pisałam ostatnio: Budowa twarzoczaszki, a testy PCR. Jak wygląda pobieranie próbek w celu stwierdzenia obecności koronawirusa

Przypomnij sobie: Media obiegła tragiczna wiadomość. Rośnie liczba samobójstw wśród nastolatków

 

15 comments

  1. Prosimy o pomoc dla Hani 🙏🙏🙏Ona za długo już czeka ❤❤❤Ta straszna choroba odbiera jej wszystkie siły 😞Pomóżmy by nie było za późno i choroba nie zabrała życia ‼‼‼‼‼‼

  2. Prosimy o pomoc dla Haneczki! Nierówna walka z SMA nie może się zakończyć klęską..Błagamy o każdą pomoc, każda złotówkę, każde nagłośnienie sprawy.Hania nie może czekać! Otwórzcie serca-dobro powraca! #ekipahani , #mocdlahaneczki

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.