fbpx

34-letnia Basia po wylewie wciąż walczy ze skutkami udaru. Jej determinacja wzrusza do łez

1
2 minutes, 9 seconds Read

Ta wybitnie dzielna kobieta zadziwiła wszystkich  swoją siłą woli i chęcią powrotu do sprawności. Wszyscy szanowni Darczyńcy i każda Dobra Dusza, która w jakikolwiek sposób przyczynia się do zebrania kwoty potrzebnej na rozpoczęcie ciężkiej i żmudnej rehabilitacji – ŁĄCZCIE SIĘ!

O co chodzi? Spieszę z wyjaśnieniem. Jak wiesz, Basia doznała udaru mózgu, w wyniku którego Jej prawa strona ciała została sparaliżowana. Choć dziewczyna zadziwia siłą woli do ćwiczeń i powrotu do zdrowia, wciąż nie ma na tyle siły, by wstać z łóżka samodzielnie.

Basia robi postępy w powrocie do sprawności – pora Drodzy Darczyńcy i Bohaterowie, aby się Jej przedstawić

Jednak dzięki pierwszym próbom rehabilitacji, która może odbędzie dzięki wielkim sercom wielu ludzi, Basia zaczyna coraz ładniej mówić!

Facebookowa grupa “Pomagamy Basi” pęka w szwach od ofert licytacji, co napawa dumą i optymizmem. Wielu wspaniałych Bohaterek i Bohaterów oddaje kawałek siebie, by ocalić Basię! Należy się Wam moc braw i pokłony, bo podobnych spraw są niestety na świecie miliony, a społeczeństwo wciąż zachowuje najwyższą wrażliwość nieskażoną znieczulicą.

Basia w nagraniu podziękowała swoim Bohaterom za Piękne Serca, co najzwyczajniej w świecie wzrusza do łez. Musicie przyznać, że ten widok sprawia, że z radości przysłowiowa klucha rośnie w gardle…

Jedną z basiowych głównych Bohaterek jest jej osobista siostra Sylwia, która puściła w ruch tę machinę dobroci. Jej także należą się gromkie brawa. Na stronie zrzutka.pl wciąż trwa zbiórka na rehabilitację Basi, która dzielnie uczy się wielu czynności od nowa. Zachęcamy do dołączenia się do akcji, aby Basia mogła wrócić do kochającej rodziny.

W związku z tym, że Basia podziękowała wszystkim, którzy pomogli i wciąż angażują się w pomoc, redakcja DoSedna.Info daje Wam przestrzeń, abyście na jej łamach pozdrowili Basię w krótkim nagraniu wideo. Wszystkie pozdrowienia będą publikowane w kolejnych artykułach. Zapraszam zatem do przesyłania krótkich wideo na dosedna.news@gmail.com

Każdy, kto tylko zechce przekazać Basi kilka słów, może to zrobić za pośrednictwem DoSedna.Info. Zapraszam!

O tym pisałam ostatnio: 34-letnia kobieta 8 września 2020 roku trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Rodzina apeluje o pomoc
Przypomnij sobie: Dziwne obiekty nad Gliwicami pojawiły się o świcie 21 września 2020 roku

Powiązane posty

Comments

%d bloggers like this: