Takie rzeczy dzieją się niemal w każdym zakątku świata, co jest oczywistym triumfem diabelskich mocy. Cóż tak nie zadziała na człowieka, jak władza, seks i pieniądze? Władza nie jest dla każdego, podobnie jak pieniądze przez wielkie P, więc co Szatan pozostawił, by było „dla każdego”?

Seks zalewa cały świat i psuje najmłodszych

YT

Zawsze reagujemy potrząsaniem głową, gdy słyszymy o nastoletnich rodzicach. Jedni współczują, inni pytają – a gdzie byli rodzice, gdy zachodziła w ciążę! – jak to gdzie? Mogli być nawet w pokoju obok… Z oburzeniem patrzymy na ludzi „miziających się” publicznie, a jednak nie robimy niczego z tym, że z witryn kiosków patrzą na nas wielkie, gołe balony, wypięte, gołe tyłki można zobaczyć w niemal każdym teledysku, a umiarkowanie szczelnie ubrane panie dumnie wiją się u boku rapującego pana z przygniatającym go do ziemi łańcuchem na szyi.

Pieniądze, władza nad drugim człowiekiem, zniewolenie, pozwolenie na krzywdę, poniżenie, brutalność i seks, to składniki najpyszniejszego tortu dla Szatana i jego poddanych. Niestety wiedzą oni bardzo dobrze, kogo sobie umiłował Jezus – sam się wygadał. Umiłował sobie najbardziej dzieci, więc to właśnie uderzenie w nasze dzieci jest najdotkliwsze. Pewna kobieta w dość zdecydowany sposób, za pomocą deski udaremniła poczynania pewnej rozpalonej w środku miasta pary, która kierowana swymi żądzami, niczym parzące się zwierzęta mieli gdzieś fakt, że mogą to widzieć dzieci.


YouTube/Many videos

Co o tym sądzicie? Czy tego typu zachowania są zgodne z ogólnie przyjętymi społecznymi normami?

O tym pisałam ostatnio:  Cztery istotne kompetencje potrzebne do owocnego samorozwoju. Czym jest dzisiaj zasada „4K”

O tym się mówi: Kolejna ofiara śmiertelna po nie przyjęciu do szpitala. Tym razem chodzi o szpital w Kolbuszowej