fbpx
YouTube

Uprawiali seks w środku miasta. Starsza pani skutecznie przerwała szatański proceder bezwstydności i zepsucia [FILM]

3
1 minute, 42 seconds Read

Takie rzeczy dzieją się niemal w każdym zakątku świata, co jest oczywistym triumfem diabelskich mocy. Cóż tak nie zadziała na człowieka, jak władza, seks i pieniądze? Władza nie jest dla każdego, podobnie jak pieniądze przez wielkie P, więc co Szatan pozostawił, by było “dla każdego”?

Seks zalewa cały świat i psuje najmłodszych

YT

Zawsze reagujemy potrząsaniem głową, gdy słyszymy o nastoletnich rodzicach. Jedni współczują, inni pytają – a gdzie byli rodzice, gdy zachodziła w ciążę! – jak to gdzie? Mogli być nawet w pokoju obok… Z oburzeniem patrzymy na ludzi “miziających się” publicznie, a jednak nie robimy niczego z tym, że z witryn kiosków patrzą na nas wielkie, gołe balony, wypięte, gołe tyłki można zobaczyć w niemal każdym teledysku, a umiarkowanie szczelnie ubrane panie dumnie wiją się u boku rapującego pana z przygniatającym go do ziemi łańcuchem na szyi.

Pieniądze, władza nad drugim człowiekiem, zniewolenie, pozwolenie na krzywdę, poniżenie, brutalność i seks, to składniki najpyszniejszego tortu dla Szatana i jego poddanych. Niestety wiedzą oni bardzo dobrze, kogo sobie umiłował Jezus – sam się wygadał. Umiłował sobie najbardziej dzieci, więc to właśnie uderzenie w nasze dzieci jest najdotkliwsze. Pewna kobieta w dość zdecydowany sposób, za pomocą deski udaremniła poczynania pewnej rozpalonej w środku miasta pary, która kierowana swymi żądzami, niczym parzące się zwierzęta mieli gdzieś fakt, że mogą to widzieć dzieci.

ARVE Error: need id and provider

YouTube/Many videos

Co o tym sądzicie? Czy tego typu zachowania są zgodne z ogólnie przyjętymi społecznymi normami?

O tym pisałam ostatnio:  Cztery istotne kompetencje potrzebne do owocnego samorozwoju. Czym jest dzisiaj zasada „4K”

O tym się mówi: Kolejna ofiara śmiertelna po nie przyjęciu do szpitala. Tym razem chodzi o szpital w Kolbuszowej

Powiązane posty

3 Comments

  1. avatar
    naire@onet.eu says:

    Kiedyś były to przyjęte normy, był szacunek dla seniorów a ta rozwiązłość wzięła się stąd,z liberalizmu mamusiek względem córeczek, syneczka, nie było określenia granic co wypada a co nie.W ten sposób wyzbyto u dzieci godność.Nie potrafią się zachować gdzie by nie byli, wulgaryzmów cały alfabet aż uszy więdną.Pani, bardzo dobrze się zachowała,ja bym to sama zrobiła, brawo.

%d bloggers like this: