YouTube

Ważny apel do Polaków. W prosty i przyjemny sposób możemy wesprzeć naszych restauratorów! Gwarantujemy, że będzie pysznie!

Każdy, kto choć raz zaznał zachwytu daniem zamówionym w ulubionej restauracji wie, jak cenne są takie miejsca, w których możemy dobrze i pysznie zjeść, zaprosić najbliższych na uroczystość rodzinną organizowaną w urokliwym miejscu prowadzonym przez przyjazny i serdecznie nastawiony personel.

Każdy, kto prowadzi restaurację wie, ile należy włożyć serca, energii i pracy w to, aby stworzyć magiczne miejsce, w którym w atmosferze rodzinnej klienci z ogromną przyjemnością delektują się smakami, panującą wokół aurą i magią… 

Obecna sytuacja panująca w kraju doprowadza wielu ludzi do skrajnych emocji, których eskalację widzimy na wielu obszarach życia zawodowego i społecznego. Na ulicę wyszli już ludzie będący przeciwko przymusowym szczepieniom i nakazowi zasłaniania ust i nosa, wyszli także rolnicy, którzy poczuli się pokrzywdzeni i zdradzeni przez rządową decyzję dotyczącą “Piątki dla zwierząt”, zaprotestowali także restauratorzy, którzy nie zdążyli się pozbierać po poprzednim lockdownie, a rząd ponownie pozbawił ich możliwości przyjmowania gości. Fala goryczy przelewa się ulicami polskich miast,

Facebook/Wrocławskie Fakty

Protest restauratorów jest zrozumiały, jednak wielu z nich nie ujmuje powagi sytuacji zagrożenia zakażeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że Polacy są narodem przekornym, zaradnym i niezwykle kreatywnym, co możemy wykorzystać, aby wesprzeć naszych restauratorów. Ich perełki w postaci prowadzonych od lat firm, znalazły się w niebezpieczeństwie, a wielu może zagrozić zamknięcie z powodu braku możliwości zarabiania.

W Polsce jest wiele miejsc pełnych magii i uroku, do których przecież tak chętnie wracamy, więc warto w dobie zaostrzonych restrykcji pomóc ich twórcom i właścicielom przetrwać, a sposób jest bardzo prosty!

Warto pielęgnować takie skarby

Przykładem prężnie działającej restauracji jest pełna uroku Pracownia Smaku “Orso” znajdująca się na Śląsku. Rodzinna atmosfera i absolutnie fascynujące dania sprawiają, że odkrywanie proponowanych tam smaków przypomina czasem niezwykłą przygodę. Tam po raz pierwszy próbowałam czarnych lodów wykonanych z glonów, których smak i aromat był zaskakująco przyjemny mimo oczywistym skojarzeniom. Ta restauracja, jak i wiele innych uruchomiła ofertę sprzedaży dań z dowozem do klienta. Nie jest to może pełnia tego, czego można doświadczyć będąc na miejscu, jednak te smaki są warte zamówienia.

Chcąc pomóc restauratorom w całej Polsce, możemy od czasu do czasu zamówić posiłki z naszej ulubionej restauracji, co niezwykle pomoże w utrzymaniu się działalności na rynku. Na mediach społecznościowych pojawiło się wiele ofert, promocji i hipnotyzujących wręcz zdjęć dań, które za sprawą jednego telefonu mogą znaleźć się na naszych stołach!

Facebook/Pracownia Smaku “Orso”

Zatem jeśli masz ulubioną restaurację lub po prostu chcesz w sympatyczny sposób docenić rodzimych przedsiębiorców z branży gastronomicznej, przejrzyj w sieci oferty w swoim regionie i zamów pyszności. Pomożesz tym w ocaleniu naszych polskich skarbów!

O tym pisałam ostatnio: STRATA DZIECKA – JAK RADZIĆ SOBIE Z TRAUMĄ

Nie przegap: PORAŻAJĄCA WIZJA ALOISA IRLMAIERA O TRZECH DNIACH CIEMNOŚCI. JEGO WIZJE SĄ NIEPOKOJĄCO TRAFNE

 

One comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.