fbpx

Dramatyczne doniesienia o stanie zdrowia naszych dzieci. W sieci pojawia się coraz więcej apeli o dołączenie do zbiórki pieniędzy na rehabilitację lub ratowanie życia

3 minutes, 18 seconds Read

Rodzice ciężko chorych dzieci wiedzą najlepiej, ile energii, łez i nieprzespanych nocy kosztuje walka o każdy dzień godnego dzieciństwa ich pociech. Nie wszyscy są gotowi ponieść ten koszt, jednak w obliczu rodzicielskiej miłości i troski dźwigają trudną codzienność.

Wspierając symboliczną złotówką oddajemy hołd cichym Bohaterom

Jednak na tej wyboistej już drodze staje kolejne, często nie do przeskoczenia utrudnienie w postaci niebotycznych kwot, jakie należy zapłacić za leczenie, rehabilitację, czy codzienne środki potrzebne do specjalistycznej pielęgnacji.

Dlatego też warto wspomóc tych bohaterskich rodziców i prawnych opiekunów, którzy z wielką mocą miłości podjęli tę rękawicę rzuconą im pod nogi…

10-miesięczna Sandra Wolniak

Bohaterscy rodzice dziewczynki schowali dumę do kieszeni i w swej dojrzałości i miłości do córki poprosili o pomoc w ratowaniu jej życia.

ARVE Error: need id and provider
YouTube/Siepomaga.pl

 

Błagamy Was i pomoc, bez której wszystkie nadzieje przepadną. Błagamy Was o ratunek dla naszego dziecka!

Rodzice

Michał i kamil karpik

zrzutka.pl

Ich dzielna mama, pani Elżbieta opisała trudną sytuację jej i jej synów na zrzutka.pl. Dramatyczną sytuację potęguje fakt, że ta bohaterska kobieta poświęciła możliwość pracy zarobkowej na rzecz całodobowej opieki nad ciężko chorymi bliźniętami.

Michał i Kamil to bliźniacy urodzili się 2005 roku .

Od urodzenia borykają się z różnymi problemami  zdrowotnymi.

Największymi ich  problemami zdrowotnymi jest mózgowe porażenie dziecięce, upośledzenie w stopniu głębokim i padaczka, które zaburza ich rozwój fizyczny i intelektualny ,w tym rozwój mowy. (…)

Bardzo chciała bym zapewnić synom należną opiekę i i godne życie .

Dla tego bardzo prosimy o pomoc dobrych ludzi o wrażliwych sercach nie obojętnych  na los moich synów o możliwość wsparcia finansowego.

Dla nas każda złotówka się liczy. A dobro wraca

Dziękujemy za każdą pomoc i dobre serca .

Mama  Elżbieta Ostapiuk z dziećmi.

6-letni Karol marzy o zabawie z rówieśnikami

zrzutka.pl

Na pierwszy rzut oka Karolek nie wygląda na ciężko chore dziecko, któremu nie jest dane czerpać pełnymi garściami z dzieciństwa i beztroski, do których mają prawo wszystkie dzieci. Niestety poważna wada serca odbiera Karolkowi możliwość ścigania się “kto pierwszy przy trzepaku”, czy szalonej gry w piłkę z kolegami. Jednak to nie wszystkie “potwory pod łóżkiem”, jakie dręczą Karolka i jego zatroskanych rodziców…

(…) Nieprawidłowe odejście lewej tętnicy od aorty powoduje, że Karol ma problem w codziennym funkcjonowaniu bardzo szybko się męczy traci chęci do zabawy, boi się jeść z trudem przełyka pokarm spowodowane jest to uciskiem tętnicy na krtań i tchawicę. Ta niepewność i poczucie bezradności kiedy dziecko z wielkim trudem łapie oddech jest okropna. Nikomu nie życzymy takich chwil kiedy zastanawiasz się czy zdążysz pomóc dziecku by wyprzedzić śmierć. (…)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za każdą najmniejszą pomoc dla Karolka to szansa na szczęśliwe dzieciństwo.

Rodzice Karolka.

Wszyscy opisani tutaj i wielu, wielu innych, którzy każdego dnia z miłością, troską i wdzięcznością za każde uderzenie serca dzielnie kroczą naprzód prowadząc swoje dzieci ku lepszemu życiu, godnie reprezentując dojrzałość rodzicielską i opiekuńczą proszą o wsparcie w ratowaniu tych najsłabszych i najpiękniejszych. Liczy się każda skuteczna forma wsparcia, a dobro jest niczym rzucony w świat bumerang – zawsze powraca!

O tym pisałam ostatnio: WAŻNY APEL DO POLAKÓW. W PROSTY I PRZYJEMNY SPOSÓB MOŻEMY WESPRZEĆ NASZYCH RESTAURATORÓW! GWARANTUJEMY, ŻE BĘDZIE PYSZNIE!

Nie przegap: STRATA DZIECKA – JAK RADZIĆ SOBIE Z TRAUMĄ

Powiązane posty

%d bloggers like this: