fbpx
Trometamina w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19 dla dzieci
Trometamina w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19 dla dzieci

Dziewięć osób z DPS zmarło, dwadzieścia jeden osób zachorowało na COVID-19 parę dni po zaszczepieniu produktem Pfizera

2
2 minutes, 3 seconds Read

Jak podaje “TARNOGÓRSKI.Info”, na kilka dni po zaszczepieniu środkiem na COVID-19, zmarło dziewięć osób, a dwadzieścia jeden zachorowało na COVID-19 w W DPS w Woli Czołnowskiej koło Puław.

W związku z zaistniałą tragiczną sytuacja, odwołano w tym miejscu podawanie drugiej dawki produktu Pfizera. 

Czy “FOLIARZE” mieli rację?

DPS, szczepionka
YT

Ofiary śmiertelne, oraz osoby, które ciężko zachorowały, pierwszą dawkę na COVID-19 przyjęły w styczniu, druga miała być podana  w pierwszej połowie lutego.

Portal “wPolityce.pl” cytując niepokojące słowa publicysty Macieja Pawilickiego, rzuca światło dzienne na pogarszającą się sytuację po podaniu Polakom pierwszej dawki szczepionki.

Śmierć prawie jednej trzeciej zaszczepionych seniorów wygląda jak zbiorowa eutanazja. Czy policja i prokuratura bada ten przypadek?

Na Twitterze pojawił się też post publicysty, który kładzie się cieniem na informacje, które można znaleźć na stronie rządowej,

https://platform.twitter.com/widgets.js

W DPS w Woli Czołnowskiej koło Puław zmarło 9 osób w kilka dni po zaszczepieniu szczepionką Pfizera. A kolejnych 21 osób zachorowało na COVID. „Wyszczepiono” tam 37 osób. Wobec tego odwołano szczepienie druga dawką, które miało się odbyć wczoraj. Pierwsza dawka wystarczyła

Na stronie rządowej natomiast czytamy dane z 10.02.2021:

Od pierwszego dnia szczepienia do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 1610 niepożądane odczyny poszczepienne, z czego 1346 miały charakter łagodny – czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

 

Około dwóch tygodni temu stwierdzono zgon mieszkańca powiatu lublinieckiego. Śmierć przyszła następnego dnia po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Jak informują niezależni informatorzy i obserwatorzy, rzeczywistość nie ma nic wspólnego z tym, co podają statystyki rządowe.

Co o tym sądzicie?

O tym pisałam ostatnio: PILNE! GÓRNIK Z GLIWIC W ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE! LOKALNE OGŁOSZENIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYCISKA ŁZY Z OCZU

Uznałam, że to ważne: CIEMNE I JASNE STRONY MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH. MOJA PODRÓŻ PO TIKTOKU

Powiązane posty

2 Comments

%d bloggers like this: