fbpx
Marta Zakowicz, Terapia Car-T Cell
siepomaga.pl/@dominik_eric_lee

Znany TikToker prosi o pilną pomoc. Życie 14-letniej Marty jest w niebezpieczeństwie

1
2 minutes, 1 second Read

Nie ulega wątpliwości, że media społecznościowe mają wielką moc przekazywania informacji. Kontakt z ogromną ilością osób z całego świata często jest bardzo pomocny. Dlaczego?

Gdy chodzi o ratowanie życia, wykorzystujemy wszelkie dostępne środki. Dobrze o tym wie znany i lubiany TikToker @dominik_eric_lee, który podczas transmisji na żywo zaapelował o pilną pomoc w zbiórce funduszy na ratowanie życia 14-letniej Marty Zakowicz, która chorując na ostrą białaczkę limfoblastyczną usłyszała kolejne druzgocące jej młode serce wieści… Wrażliwość i empatia Dominika nie pozwoliły mu na obojętność wobec takiego dramatu…

https://www.tiktok.com/@pianinodomino/video/6931485338166742277?lang=en&is_copy_url=1&is_from_webapp=v2

 

“W tej chwili jest już tylko jedna możliwość leczenia”

ARVE Error: need id and provider
YouTube/Siepomaga.pl

Dominik w swoim apelu wyraźnie zaznaczył, że Marcie pozostało BARDZO MAŁO CZASU na skorzystanie z niebotycznie kosztownej terapii Car-T Cell.

Na stronie siepomaga.pl/zycie-marty znajduje się cała dramatyczna historia młodziutkiej i prześlicznej dziewczyny, która ma ogrom planów, które z pewnością sprawią, że w przyszłości stanie się dumą rodziców!

 (…)

Ostatnia nadzieja w CAR-T!

Choroba nie reaguje na żadne dotychczasowe metody leczenia. Ostatnią szansę na zdrowie daje Marcie terapia CAR-T, z której skorzystała już czwórka dzieci z nawracającą, oporną białaczką. Komórki Marty trafią do laboratorium w Szwajcarii, gdzie zostaną specjalnie przeprogramowane i zostaną z powrotem podanie. Niestety, koszty terapii wynoszą prawie 1,5 miliona złotych i przerastają możliwości rodziny! 

Błagamy o ratunek i ostatnią  Każda złotówka, każde udostępnienie zbiórki i każde dobre słowo są na teraz wagę złota! Marta toczy walkę o życie z chorobą i z czasem. Prosimy, pomóżcie i nie pozwólcie jej przegrać! Dziękujemy!

(…)

Każda złotóweczka, każde rozpowszechnienie informacji o TEJ zbiórce, przybliża Martę do odzyskania pełni sił i zdrowia. Wspólnie mamy WIELĄ MOC POMAGANIA!

Trwa wielki protest mediów przeciwko nowej rządowej ustawie. Czy nadal będą jednogłośnie nawoływać do podporządkowania się nowej rzeczywistości?

PILNE! Górnik z Gliwic w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Lokalne ogłoszenie w mediach społecznościowych wyciska łzy z oczu

Powiązane posty

Comments

%d bloggers like this: