fbpx
"Marsz o Wolność"
YouTube/Ivan Komarenko

Polacy od roku protestują na ulicach miast w całym kraju. Ivan Komarenko publikuje relację z warszawskiego Marszu o Wolność

2
2 minutes, 53 seconds Read

Nie ulega wątpliwości, że poza życiem i zdrowiem, naszą największą wartością jest też miłość i wolność, na którą zasługujemy. Gdy to wszystko jest ludziom gwałtem odbierane, część z nich ze strachu poddaje się niezrozumiałym reżimom, część natomiast zdecydowanie broni tego, co jest im najdroższe…

Ogłoszona przez WHO pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła życie ludzi w każdym zakątku świata. Początki były dla wszystkich trudne do zrozumienia, gdyż mało jeszcze wiedzieliśmy na temat owego koronawirusa i planu, jaki w związku z nim powstał. Z czasem jednak okazało się, że nie wszystkie medialne i polityczne doniesienia pokrywają się z rzeczywistością. Każdy, kto poddawał w wątpliwość przekazywane nam informacje, natychmiast spotykał się z ostracyzmem, media społecznościowe zalała trucizna wzajemnej nienawiści, nieufności i braku szacunku.

Rządowe decyzje podejmowane z chwili na chwilę, zaczęły skutecznie dzielić Polaków, którzy z coraz większą wrogością zaczęli podchodzić do bliźnich. Mocno się rozluźniły więzi społeczne, które zostały zastąpione strachem i potrzebą wpływania na postępowanie innych. Ludzie zaczęli na siebie napadać, donosić na policji, czy do sanepidu licząc na to, że tym postępowaniem przysłużą się zakończeniu pandemii. Niestety, ten stan rzeczy spowodował szereg nieszczęść, ludzkich tragedii i wywołał wyraźny podział społeczny, który służy skuteczniejszej manipulacji osłabionym narodem.

Organizowane przez wielu społeczników protesty przeciwko rządowym decyzjom stały się coraz bardziej widoczne w mediach, które nie są już w stanie powstrzymać tej fali ludzkiego gniewu i zmęczenia.

 

Działaczka społeczna i Prezes zarządu w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha, od wielu miesięcy wychodzi na ulice polskich miast, by naświetlać obywatelom problematykę zdrowotną zarówno szczepień, jak i innych zaleceń wydawanych przez rządy całego świata. Za działaczką podąża coraz więcej ludzi, w tym znane osoby, jak Grzegorz Braun, który jest autorem wstrząsającego dokumentu “Eugenika w imię postępu”, czy Ivan Komarenko, polski wokalista rosyjskiego pochodzenia, który w czynie społecznym gra koncerty podczas protestów, czynnie udziela się medialnie, dzieląc się z ludźmi swoją wiedzą i doświadczeniem związanym ze szczepieniami i nie tylko.

Na kanale YouTube Ivana Komarenko, pojawiła się ekscytująca relacja z “Marszu o Wolność”, jaki miał miejsce w Warszawie 20 marca 2021 roku. Pokrzepiający przekaz bijący z filmu, zawiera esencję intencji zawartych w samym proteście. Fragment jednej z piosenek, które zaprezentował Ivan ostatnimi czasy, zawierają niezwykle ważną wiadomość dla opanowanych strachem obywateli.

ARVE Error: need id and provider
YouTube/Ivan Komarenko

Ogromne zaangażowanie wielu ludzi w szerzenie informacji zatrzymywanych przez siły cenzury, okupione jest szeregiem konsekwencji prawnych, jakimi urzędnicy próbują ich obarczyć. Warto również zajrzeć na informacyjne kanały oddolne, które również zmagają się z powszechną cenzurą, jak “wRealu24”, czy “Media Narodowe”.

Jest cokolwiek, czego w sobie nie lubisz? Przeczytaj! Toksyczna rodzina. Jak ją rozpoznać i jak sobie z nią poradzić

Jest cokolwiek, czego w sobie nie lubisz? Przeczytaj!Toksyczna rodzina. Jak ją rozpoznać i jak sobie z nią poradzić

Sekta – siedlisko zła. Jak brak samodzielnego myślenia prowadzi do zbrodni

Powiązane posty

2 Comments

%d bloggers like this: