Paweł Gromadzki
źródło: siepomaga.pl/Paweł Gromadzki

Dramatyczny apel 25-latka, którego życie nagle zmieniło się w koszmar. “Nie mam nic w zamian – jedynie obietnicę”

Gdy widzimy gorące prośby i rozpaczliwe błagania rodziców chorych dzieci o pomoc w uzbieraniu funduszy na drogą operację, czy kurację, której koszty sięgają dziewięciu milionów złotych, serce nam pęka na milion kawałków, a w głowie kłębią się wciąż te same pytania: skąd się bierze tyle śmiertelnych chorób?! Skąd tyle cierpienia?! Czy Bóg tego nie dostrzega???

Gdy ktoś rodzi się z niepełnosprawnością, od początku swojego istnienia uczy się z nią żyć i jest z nią “oswojony”. Co jednak może się dziać w sercu, duszy i umyśle wkraczającego w dorosłość sprawnego i zdrowego młodzieńca, którego życie nagle zmienia się w dramat osoby niepełnosprawnej, której wszelkie plany i marzenia straciły na aktualności…?

Ciężarówka zmieniła jego życie w koszmar

Na naszą skrzynkę dotarła wiadomość od czytelniczki, która od dawna prowadzi na Facebooku grupę pomagającą ludziom w potrzebie.

…jeden dzień, jedna chwila, ułamki sekund mogą zmienić całe życie…
I nagle budzisz się w innym świecie.. w zupełnie nowej rzeczywistości… Tej, w której ze sprawnej osoby stajesz się zależny od innych. Zdany na łaskę i niełaskę.

Cały świat Pawła się zawalił, potworny wypadek przekreślił w jednej minucie wszystkie plany, marzenia i cele życiowe.

Ten młody człowiek rozpoczął swoją walkę.
Jego jedynym, najważniejszym celem jest teraz stanąć powtórnie na nogi i samodzielnie się poruszać.
Ta walka wciąż trwa, chociaż bywają okresy zwątpienia i załamania, to każdy najdrobniejszy sukces jaki osiąga w wyniku ciągłej i systematycznej rehabilitacji jest dla niego bodźcem i motywacją do dalszej walki o lepsze jutro i lepszą przyszłość.
Niestety koszty terapii są ogromne i przekraczają możliwości finansowe Pawła.

‼ POMÓŻ‼ UDOSTĘPNIJ ‼DAJ SZANSĘ NA LEPSZE JUTRO… ‼

https://www.siepomaga.pl/pawel-gromadzki

Publikują tam dobroczyńcy, którym nie jest obojętny los słabszego. Facebookowa grupa “Anioły Nadii – pomagają innym” powitała Pawła i jego dramatyczną historię.

"Anioły Nadii
źródło: Ewa El Khamri/Facebook

Redakcja DoSedna.Info zachęca do udostępniania i wsparcia na https://www.siepomaga.pl/pawel-gromadzki

Polacy od roku protestują na ulicach miast w całym kraju. Ivan Komarenko publikuje relację z warszawskiego Marszu o Wolność

Ivan Komarenko publikuje relację na żywo ze swojego spaceru po Moskwie. Szokujące nagranie natychmiast obiegło Internet