fbpx
Hejt

Hejt rozłożony na czynniki pierwsze przez celebrytkę i jej męża. Któremu tabloidowi oberwało się najbardziej

2
3 minutes, 2 seconds Read

Ekspertka od ślubów, współpracująca od jakiegoś czasu z telewizją TVN prezenterka Izabela Janachowska-Jabłońska, nakręciła wraz ze swoim dużo od siebie starszym mężem pewien film. Inteligentnych utwierdzi w przekonaniu, że po drugiej stronie “komentarza” znajduje się zawsze żywy człowiek, a ignorantów narazi na jeszcze większą ilość żółci do wylania…

Nie ulega wątpliwości, że Izabela Janachowska-Jabłońska prowadzi dość  bogate w przedsiębiorczość życie. Liczne sukcesy zawodowe otworzyły jej drzwi świata show-biznesu, a jej związek z przedsiębiorcą Krzysztofem Jabłońskim wzbudził kontrowersje wśród internautów nakręcanych w odpowiedni sposób przez tabloidy.

Manipulacja słowna drogą do “wielu kliknięć”

Tabloid “Pudelek” postanowił odnieść się do filmu, jaki pojawił się na kanale YouTube “Wedding Dream – Izabela Janachowska”. Jego tytuł wiele zdradza, ale gdy się go ogląda, ma się wrażenie, że padło się ofiarą ohydnej manipulacji tabloidowych nagłówków… Dlaczego?

Pudelkowy nagłówek brzmi: Izabela Janachowska pozdrawia czytelników Pudelka wytykających jej drogie ubrania: “BIEDNI LUDZIE, nawet nie wiedzą, że są podatni na ZŁE EMOCJE” – co może sugerować, że celebrytka gardzi ludźmi niezamożnymi. Cały artykuł stanowi swoistą rozprawkę o tym, co sobą reprezentuje para, z jakich pobudek wydają krocie na własne przyjemności i jak cennymi przedmiotami się otaczają. Ponad to, portal zacytował to, co można usłyszeć na filmie i ustosunkował się do wzmianek na swój temat.

Jest mi trudno odnieść się do komentarzy związanych z pieniędzmi. Wiem, że na maksa tę nagonkę na drogie rzeczy generują portale, które wszystko mi wyliczają, co ile kosztuje… – stwierdziła prezenterka odnosząc się do hejterskich komentarzy dotyczących drogich torebek i ciuchów. Szczególnie jeden taki portal – dodał Krzysztof Jabłoński, mając na myśli “Pudelka”. Izabela na to stwierdziła coś, co wielu ludzi także zauważyło – Bo wie, że to spowoduje dużą ilość wejść, kliknięć i komentarzy. Wie, że teraz w ludziach, w tym okresie, który jest trudny, bardzo łatwo wygenerować złe emocje i bazują bardzo mocno na tym, bo na tym zarabiają pieniądze. Ci ludzie biedni są tacy podatni na to, nawet nie wiedzą, że na nich pracują tymi swoimi głupimi komentarzami. Fajnie jest żyć w takiej błogiej nieświadomości. 

Celebrytka dodała przy tym, że nikomu nie zagląda do portfela, nikomu nie wylicza ile zarobił i na co wydaje swoje pieniądze, które może przeznaczyć na co tylko chce.

“Pudelek” zasugerował w swoim odniesieniu do słów Izabeli, że ta stwierdziła w swej wypowiedzi, że biednymi, zazdroszczącymi jej ubrań Burberry ludźmi – w sugestii “Pudelka” niezamożnymi – można łatwo manipulować w trakcie pandemii.

Manipulacja
źródło: “Pudelek”

Poniższy film wszystko Ci naświetli i rozwieje wszelkie wątpliwości, które rozsiewa wiele tabloidów. Owszem, im większa ilość kliknięć w artykuł cieszy, jak cholera, jednak nie wolno celowo ranić innych, aby osiągnąć jak najlepsze statystyki… Wszak po drugiej stronie komentarza, czy opinii znajduje się człowiek, który ma uczucia i posiada własny poziom wrażliwości…

Co o tym sądzisz? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

ARVE Error: need id and provider
YouTube/Wedding Dream – Izabela Janachowska

Niewidomy programista tworzy za darmo strony internetowe. Tak pomaga firmom w trudnych czasach pandemii

Kuba nie ma łatwego życia. Jednak w swoich zmaganiach potrzebuje pomocy, bo ma jedynie cztery lata

Powiązane posty

2 Comments

%d bloggers like this: