covid-19 vaccine
źródło: KAMR

PILNE! Ogromna fala ponownych zakażeń po zaszczepieniu. Producent Pfizera zna śmiertelne zagrożenie. Norwegię ogarnęło przerażenie

Coraz częściej słyszymy o zakażeniach koronawirusem pomimo przyjęcia substancji zwanej szczepionką. Naszym krajowym przykładem jest zmarły niedawno Krzysztof Krawczyk, który sam przyznał na mediach społecznościowych, że nawet szczepionka Pfizera nie pomogła…

Gdy coraz więcej podobnych przypadków zaczęło obiegać media społecznościowe, narracja szczepionkowa uległa zmianie, gdyż okazało się, że ta “bezpieczna i skuteczna szczepionka” jednak nie chroni przed zakażeniem na 100%, ale jak zapewniają “covidowi eksperci”, znacznie łagodzi objawy po zachorowaniu na covid-19… Wielu jednak przekonało się, że szczepionki bardzo osłabiają organizm, a w wielu przypadkach doprowadzają do zgonu…

Doniesienia z Norwegii budzą grozę

Portal “CAI24” podaje, że zaszczepieni Norwegowie wciąż zakażają siebie i innych nowymi szczepami koronawirusa. W mieście Jessheim doszło do infekcji koronawirusem wśród siedmiu pensjonariuszy domu spokojnej starości. Wszyscy oni są już po dwóch dawkach szczepionki. To jednak nie koniec koronarewelacji…

Według tamtejszych doniesień medialnych, od tych siedmiu zaszczepionych seniorów zaraziło łącznie kolejnych siedem osób, w tym odwiedzający i personel. Jak potwierdził wiodący w kraju lekarz, specjalistka Laurence Jary-Vattøy, u trójki z siedmiu osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, wykryto obecność brazylijskiej i południowoafrykańskiej mutacji koronawirusa. Pani doktor oburzona tą sytuacją zabrała głos w tej sprawie.

To porażające, że do zainfekowania doszło u takiej liczby osób, które po otrzymaniu pełnej dawki szczepionki powinny czuć się bezpiecznie – dodała przy tym, że w całym kraju stwierdzono już czternaście identycznych sytuacji. W związku z tą szokującą sytuacją, norweskie władze sanitarne zdecydowały się na izolację domów opieki w tym mieście.

Należy przypomnieć, że szczepionki zostały dopuszczone do użytku warunkowo, ale wciąż są w fazie badań. Najwyraźniej konkretne przypadki zaszczepionych stanowią źródło danych statystycznych, których naukowcy tak bardzo potrzebują. Niebawem, gdy przypadków zakażeń po szczepieniu będzie więcej, naukowcy będą mogli w końcu potwierdzić, czy substancja szumnie nazwana szczepionką jest skuteczna, czy zaszczepiona osoba może zakazić siebie i innych koronawirusem…

Norwegia, podobnie jak wiele innych krajów, zmaga się także z falą zgonów po zaszczepieniu na koronawirusa. Raport z 14 stycznia o 23 zgonach obywateli Norwegii po zaszczepieniu, wzbudził spore zainteresowanie międzynarodowe, jednak czy polskie media mainstreamowe donosiły o tym ze szklanego ekranu?

Okazuje się, że będącą wciąż w fazie testów substancję wstrzyknięto bardzo osłabionym seniorom, którzy cierpieli na liczne schorzenia. Te osoby zmarły. Jednak tamtejsi “eksperci” stanowczo zaprzeczają, jakoby szczepionka przyspieszyła zgon w tych przypadkach.

side-effects of the Pfizer Covid-19 vaccine
źródło: YouTube/CROX

Dr Sara Viksmoen Watle, starszy lekarz w NIPH nie widzi związku między zgonami, a faktem zaszczepienia u schorowanych seniorów, nazywając tragedię “śmiertelnym incydentem” –  Śmiertelne incydenty wśród tych bardzo słabych pacjentów po szczepieniu nie wskazują na związek przyczynowy między szczepieniem na COVID-19, a śmiercią.

Podczas wywiadu powiedziała wówczas coś, co powinno mocno zaniepokoić…

Kiedy szczepimy najstarszych i najbardziej chorych, którzy często mają kilka schorzeń, spodziewamy się wysokiej śmiertelności w tej populacji. Dlatego spodziewamy się również zgonów po szczepieniu. Nie wiemy jeszcze, czy te zgony są spowodowane szczepionką, czy innymi przyczynami, ale nie można wykluczyć, że częste skutki uboczne mogły prowadzić do cięższego przebiegu u niektórych pacjentów. 23 zgony wystąpiły w ciągu sześciu dni po szczepieniu. Przeanalizujemy te zdarzenia w odniesieniu do spodziewanej liczby zgonów wśród populacji domów opieki. (…)

Na kanale YouTube “CRUX” pojawił się 16 stycznia 2021 roku wstrząsający film na temat zgonów po zaszczepieniu schorowanych seniorów. Opis do filmu powoduje ciarki na całym ciele. Czy producenci z pełną świadomością zagrożenia wciąż nasycają rynek trującą substancją?

Norwegia ostrzega przed śmiertelnymi skutkami ubocznymi szczepionki Pfizer Covid-19, ponieważ 23 osoby zmarły w kraju po podaniu pierwszego zastrzyku. Większość zmarłych to podobno starsi i nieuleczalnie chorzy.
Rząd norweski poinformował, że po sekcji zwłok zmarłego aż 13 raportów sugerowało częste skutki uboczne szczepionki u chorych pacjentów.
Według oficjalnych danych ponad 30000 osób otrzymało pierwszy zastrzyk szczepionki przeciwko koronawirusowi Pfizer lub Moderna w kraju skandynawskim od końca grudnia. Reagując na zgony, producent szczepionek, firma Pfizer, powiedział, że „liczba incydentów do tej pory nie jest niepokojąca i zgodna z oczekiwaniami.

 

ARVE Error: need id and provider
YouTube/CRUX

 

Czy zatem podawanie z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ KONSEKWENCJI, będącej w fazie badań substancji osobom, które z dużym prawdopodobieństwem umrą po iniekcji, jest działaniem dla ich dobra? 

ARVE Error: need id and provider
YouTube/DoSedna.Info

 

Podzielcie się swoją opinią w komentarzach poniżej!

Hejt rozłożony na czynniki pierwsze przez celebrytkę i jej męża. Któremu tabloidowi oberwało się najbardziej

Dziewięć osób z DPS zmarło, dwadzieścia jeden osób zachorowało na COVID-19 parę dni po zaszczepieniu produktem Pfizera

Media ujawniły prawdziwą przyczynę tysięcy zgonów w Bergamo w 2020 roku. Konwoje wojskowych ciężarówek z ciałami zmarłych przeraziły cały świat

One comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.