Wiadomości

YouTuber Kacper Linczewski zabrał głos w sprawie wyroku za zniesławienie firmy kosmetycznej. Będzie apelacja – „sąd nie przesłuchał świadków”

Reakcja youtuberów zajmujących się tematyką kosmetyczną na artykuł o działalności Kacpra Linczewskiego, ukazała ogrom strachu przed konkurencją, jaką kosmetolog robi swoimi filmami. Omawiając składy kosmetyków, surowo ocenia te, których producenci stosują testy na zwierzętach, oraz dodają do składu substancje szkodliwe.

Informatorzy redakcji donieśli, że osoby z otoczenia Alicji N. organizują napisanie szkalującego artykułu na temat youtubera, jego domniemanych przestępstw, szemranej przeszłości, oraz sądowych wyroków. Mężczyzna odniósł się do zarzutów wielokrotnie w swoich filmach, a ostatnie z nich stanowią swoiste oświadczenia dotyczące trwającej od 2019 roku sytuacji.

„Patrz, kogo wspierasz”

Niezliczone, pozbawione szacunku i pełne agresji komentarze, zaczęły padać w sieci pod adresem redakcji DoSedna.Info, gdy został opublikowany pierwszy artykuł na temat działalności Kacpra Linczewskiego. Hejterzy usiłowali wymusić na redakcji dokonanie zmian w artykule lub całkowite jego usunięcie z sieci. Gdy agresja została zignorowana, Informatorzy redakcji donieśli o dalekosiężnych planach publicznego skompromitowania Kacpra Linczewskiego, których realizacja TRWA.

Kacper Linczewski
źródło: Informator

 

Kolejne trzy artykuły, które powstały w oparciu o akta sądowe, informacje uzyskane od poszkodowanego i informatorów, tylko zaogniły w wielu zamieszanych w sprawę osobach chęć zniszczenia reputacji youtubera.

Kacper Linczewski
źródło: Facebook/DoSedna.Info

W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się informacje o sądowym wyroku skazującym youtubera, za zniesławienie jednej z azjatyckich firm kosmetycznych, nazywając jej produkty „śmieciami”, a ich składy „śmieciowymi”.

YouTube/Okiem Kosmetologa

Kacper Likczewski potwierdził te doniesienia, zarówno w wysłanym do redakcji oficjalnym oświadczeniu, jak i w umieszczonym na swoim kanale YouTube filmie.

Oświadczam, iż zapadł wyrok w mojej sprawie ze Skin79. Sąd nie wziął pod uwagę najważniejszej kwestii – przesłuchania świadków, osób którym kosmetyki zaszkodziły i posiadają dokumentację medyczną na ten temat. Będziemy o to walczyć w apelacji. Firma skin79 nie pozostanie bezkarna. W sprawie z youtuberką Deynn, też dużo narobili krzywdy, a nawet wynajmowali hejterów, żeby Majewskiego i Deynn pogrążyć o czym sami głośno mówili. Tak skin79 walczy o wolność słowa uciszając influencerow? Wszystkie zarzuty na temat karalności są nieprawdziwe…

9 komentarzy

 1. strasznie to przykre. chcialam dodac komentarze pod roznymi artykulami w necie ale jestem zwyklym szarym czlowiekiem i boje sie tych hejterow

  Polubienie

  1. Czasem nie warto wdawać się w dyskusję, bo będzie ona bezowocna dla jednej strony, a druga otrzyma dodatkową pożywkę do dalszych prowokacyjnych komentarzy. Taka negatywna energia nikomu nie jest potrzebna. Pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Może się Pani zdziwi ale dokonuje Pani podżegania do nienawiści za pomocą wyraźnie podrobionych screenów. Mam nadzieję, że poniesie Pani stosowne prawne konsekwencje wynikające ze swojego nieetycznego zachowania. I tak dołączcie sobie do kupionej na allegro teczki z napisem „akta”. Pani artykuł zostaje przesłany do redakcji „dziennik śledczy” pomoże innym poszkodowanym dowieść, że byli prześladowani przez Kacpra L. 😉

  Polubienie

   1. Nie mają czego o Alicji napisać. To, że Kacper coś sobie wymyślił to nie znaczy, że tak jest.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: