fbpx
dr Mike Yeadon
dr Mike Yeadon

Znany naukowiec ostrzega ludzi. “To przejmie kontrolę nad waszym życiem”

3
2 minutes, 50 seconds Read

Temat tak zwanych paszportów szczepionkowych jest ostatnimi czasy gorący, niczym świeżo upieczone bułeczki. Nic dziwnego, gdyż wielu ludzi chcących odbyć wakacyjne podróże, poddaje się procedurze szczepienia, aby dostać ważny 12 miesięcy certyfikat covidowy.

Znany naukowiec, były wiceprezes firmy Big Pharma i były pracownik Pfizera dr Mike Yeadon, opublikował niespełna godzinny wykład, który stanowi wyraźne ostrzeżenie przed elektroniczną formą paszportu szczepionkowego, a także braniem udziału w procederze masowego “wyszczepiania” ludzi, w tym coraz młodszych dzieci.

Naukowiec z czterdziestoletnim stażem pracy w obszarze nauk biologicznych opowiedział, co wie na temat wirusa SARS CoV-2, środka medycznego zwanego szczepionką i o tym, dlaczego uważa, że rządy nas okłamują

Paszport
źródło: YouTube

Opowiedział o znanych sobie i innym naukowcom mechanizmach odporności organizmu człowieka, które nie pokrywają się z tymi, które podawane są nam drogą komercyjną. Z całą stanowczością utrzymuje, że paszporty szczepionkowe w formie aplikacji, są narzędziem do całkowitej kontroli populacji, podobnie, jak tak zwany lockdown, który zwykle stosowany był wobec niesubordynowanych więźniów w celu psychicznego złamania ich i kontrolowania. Ostrzega ludzi, że wydane im paszporty szczepionkowe zostaną z nimi aż do śmierci i będą stale używane przez nieznanych nam ludzi do pełnej kontroli użytkowników.

Jak stwierdził, wobec jego naukowej wiedzy na temat wirusów i mechanizmów powstawania ich “wariantów”, każdy kto jest zaszczepiony, kto jest niezaszczepiony, młody i zdrowy, nie potrzebuje znać statusu szczepionkowego kogokolwiek innego, gdyż taki paszport nie chroni przed niczym i nie jest w ogóle potrzebny.

(…) Natomiast dają one pełną kontrolę nad tobą każdemu kto kontroluje bazę danych, z którą powiązany jest twój status szczepień. To przejmie kontrolę nad waszym życiem w sposób, o którym George Orwell w “1984 roku” nawet nie śnił. Wyobraź sobie, że się zaszczepiłeś i dostałeś Paszport w aplikacji w telefonie. Będzie to pierwsza na świecie baza danych zawierająca twoje imię i nazwisko, unikalny identyfikator cyfrowy o jednakowym formacie dla każdej osoby na planecie i w tej samej bazie danych oraz edytowalny zbiór danych na temat twego zdrowia: kciuk do góry jeśli zostałeś zaszczepiony, czerwona flaga dla niezaszczepionych. Algorytm zarządzający tą bazą danych i decydujący co będzie wolno ci zrobić, a czego nie, będzie kontrolować resztę twego życia, aż do śmierci.  (…) Wyobraźcie sobie, że za jakiś czas ogłoszą, że od dziś bez ważnego Paszportu nie wejdziecie do żadnego centrum handlowego. Potem do żadnego sklepu. Przy takiej presji, ludzie którzy zdecydowali się nie szczepić, teraz nie będą mieli wyboru. (…)

Całość nagrania trwa prawie godzinę, lecz są to minuty pełne naukowych informacji, z którymi nie pokrywają się te, które przekazywane są nam przez rządowych doradców.

Co o tym sądzicie? – TEORIA CHAOSU AUDYCJA 9/8/2018

Przeczytaj także:
Certyfikaty i paszporty COVID od 1 lipca. Parlament Europejski poparł projekt unijny. Co to znaczy dla Polaków?

Warszawa, 12 czerwca 2021. Ivan Komarenko zachęca do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień

Psychologia zniewolenia, która działa do dzisiaj – „korzyści wystarczy obiecać i wcale nie trzeba nic dawać”

Powiązane posty

3 Comments

%d bloggers like this: