Mark Noonan
YouTube/Mark Noonan

Mężczyzna publikuje nagranie z ostatnich minut życia swojego ojca. Po ostatnich tchnieniach seniora dzieje się coś niezwykłego

To ostatnie minuty życia taty pewnego mężczyzny. Słychać odgłosy śmierci, a potem mężczyzna siada przy łóżku konającego ojca i śpiewa mu “Amazing Grace”, rozmawiam z nim o wszystkich zmarłych krewnych, którzy czekają, aby go powitać, a także wspomina ciotkę, która niedawno przeszła na tę Drugą Stronę…

Po tym, jak ojciec autora publikacji bierze ostatni oddech, a zegar wskazuje 6:20 rano, świetlista kula unosi się nad ciało seniora, lawiruje w bok i znika.

Najintymniejszy moment w całym życiu człowieka i Orb, który ostatecznie kończy ten ziemski rozdział

YouTube/Mark Noonan

Żona seniora i jego opiekunka Alyssa spędziły większość nocy na czuwaniu nad umierającym, słuchając grzechotania śmierci i modląc się. Około 6 rano kobieta poszła się położyć i uznała, że ​​śmierć męża nie nastąpi szybko. W tym samym czasie syn seniora zbudził się i poszedł na piętro zajrzeć do ojca.

Nie miał pojęcia, że jego mama nie zmrużyła oka przez całą noc, więc poszedł do jej sypialni i powiedział jej, że już prawie przyszła pora na odejście taty. Postanowiła pozwolić mi usiąść przy nim i kazała odejść. Powiedziała później, że nie pamięta tej rozmowy z synem. Mężczyzna wierzy, że tata czekał, aż żona wyjdzie z pokoju, by jej energia i miłość nie trzymały go na Ziemi. Kiedy syn zaśpiewał piosenkę, żeby pozwolić mu odejść, stało się to szybko… To nagranie pokazuje, że dusza uchodzi z naszej ziemskiej powłoki bezboleśnie i niezauważalnie dla zwykłego ludzkiego oka.

Obejrzenie tego nagrania może wielu z Was wiele kosztować. Długo się wahałam, czy powinnam opisać tę historię i publikować u siebie film z ostatnich minut życia człowieka, łącznie z najintymniejszą chwilą w jego istnieniu na Ziemi. Nagranie to jednak może dodać wielu otuchy i odwagi przed opuszczeniem ziemskiej powłoki, jaką jest nasze ciało. Znawcy nazywają te świetliste kuleczki “Obrsami”, które są formą duchowej energii krążącą w przestrzeni po opuszczeniu ciała. Obejrzyj ten film TYLKO WÓWCZAS, GDY MASZ W SOBIE PEŁNĄ GOTOWOŚĆ NA TO, BY ZOBACZYĆ MOMENT ODEJŚCIA CZŁOWIEKA Z TEGO ŚWIATA.

ARVE Error: need id and provider

YouTube/Mark Noonan

Zobacz, o czym jeszcze pisałam:

Już ponad rok minął od zaginięcia 24-latka Vladislava Shchura. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach

Znany naukowiec ostrzega ludzi. „To przejmie kontrolę nad waszym życiem”

One comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.