fbpx
BanBye

Polska wersja platformy YouTube już działa. BanBye bez cenzury cieszy się coraz większą popularnością

2 minutes, 19 seconds Read

Nie ulega wątpliwości, że coraz większa grupa twórców działających na platformie YouTube doświadczyła przykrości związanej z usunięciem ich treści przez administrację platformy. Do naruszenia regulaminu dochodzi coraz częściej, gdy usiłujemy opublikować treści niezgodne z najpopularniejszą obecnie narracją…

Niezależny dziennikarz Marcin Rola dał się poznać wraz z resztą redakcji wRealu24 właśnie na platformie YouTube, gdzie od kilku już lat obnażane są absurdy związane z polityką, prawem i jego interpretacjami. Od czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa, z kanałami wielu Twórców, w tym także wRealu24 zaczęło się dziać coś bardzo niepokojącego.

BanBye to odpowiedź na działania “niezależnych weryfikatorów”

To pierwsza w Polsce taka niezależna platforma, która powstała dla niezależnych mediów chcących ujawniać obecne absurdy rzeczywistości, w której coraz trudniej jest się odnaleźć obywatelom pragnącym ocalić wolność swoją i swoich najbliższych.

Od dłuższego czasu trwająca okrutna kampania dezinformacyjna skutecznie zamyka usta niezależnym twórcom i dziennikarzom, którzy chcąc korzystać z wolności słowa, przedstawiają zdobyte informacje dotyczące ogłoszonej przez rząd pandemii i wszystkiego, co się z nią wiąże. Jak się okazuje, narracja ta kompletnie się nie pokrywa z tym, co od wielu miesięcy słyszymy w mediach głównego nurtu.

Zarówno social media, jak i platforma YouTube, skutecznie “filtrują” treści przeczące oficjalnym medialnym doniesieniom, które zdaniem wielu Wolnościowców są swoistym testem na inteligencję, który ukazuje podejście wielu ludzi do informacji płynących z mediów rządowych i komercyjnych. Niestety, społeczeństwo kształtowane od pokoleń na “idealnych obywateli” poddaje się bezkrytycznie wszystkiemu, co narzuca władza.

Największa niezależna platforma BanBye powstała dzięki oddolnej inicjatywie niezależnych dziennikarzy, a także – co bardzo istotne – dzięki darowiznom Darczyńców, bez hojności których nie byłoby szansy na stworzenie przestrzeni pozbawionej cenzury i propagandy.

https://banbye.pl/watch/v_cYOsIY5ryXjJ

Wpłat można dokonać poprzez przelew na konto: PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095 Tytuł: Darowizna – Nowa Platforma Video Niezależne Polskie Media Sp. z o.o.

Posłuchaj tego: PEDAGOGICZNIE. AUTORSKA WYCISZAJĄCA BAJECZKA, PO KTÓREJ SAMI POCZUJECIE WEWNĘTRZNY SPOKÓJ [AUDIO]

Nie przegap: „BAJECZKA O LATANIU” – DLA RODZICÓW I DZIECI KU PRZESTRODZE [AUDIO]

Zerknij też tutaj: „ROZSYPANE POMARAŃCZE” – EDUKACYJNA BAJECZKA O TYM, ŻE „NIE KAŻDY DOROSŁY PRAWDĘ CI POWIE” [AUDIO]

Warto przeczytać: LISTY OD CZYTELNIKÓW. „MOJA DOROSŁA CÓRKA PRZESTAŁA MNIE ODWIEDZAĆ. MÓWI, ŻE JEST ZAJĘTA, ALE JA CZUJĘ, ŻE STAŁO SIĘ COŚ ZŁEGO”

Powiązane posty

%d bloggers like this: