Polska wersja platformy YouTube już działa. BanBye bez cenzury cieszy się coraz większą popularnością

Polska wersja platformy YouTube już działa. BanBye bez cenzury cieszy się coraz większą popularnością

31 grudnia 2021 0 przez Agata Bojczuk

Nie ulega wątpliwości, że coraz większa grupa twórców działających na platformie YouTube doświadczyła przykrości związanej z usunięciem ich treści przez administrację platformy. Do naruszenia regulaminu dochodzi coraz częściej, gdy usiłujemy opublikować treści niezgodne z najpopularniejszą obecnie narracją…

Niezależny dziennikarz Marcin Rola dał się poznać wraz z resztą redakcji wRealu24 właśnie na platformie YouTube, gdzie od kilku już lat obnażane są absurdy związane z polityką, prawem i jego interpretacjami. Od czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa, z kanałami wielu Twórców, w tym także wRealu24 zaczęło się dziać coś bardzo niepokojącego.

BanBye to odpowiedź na działania „niezależnych weryfikatorów”

To pierwsza w Polsce taka niezależna platforma, która powstała dla niezależnych mediów chcących ujawniać obecne absurdy rzeczywistości, w której coraz trudniej jest się odnaleźć obywatelom pragnącym ocalić wolność swoją i swoich najbliższych.

Od dłuższego czasu trwająca okrutna kampania dezinformacyjna skutecznie zamyka usta niezależnym twórcom i dziennikarzom, którzy chcąc korzystać z wolności słowa, przedstawiają zdobyte informacje dotyczące ogłoszonej przez rząd pandemii i wszystkiego, co się z nią wiąże. Jak się okazuje, narracja ta kompletnie się nie pokrywa z tym, co od wielu miesięcy słyszymy w mediach głównego nurtu.

Zarówno social media, jak i platforma YouTube, skutecznie „filtrują” treści przeczące oficjalnym medialnym doniesieniom, które zdaniem wielu Wolnościowców są swoistym testem na inteligencję, który ukazuje podejście wielu ludzi do informacji płynących z mediów rządowych i komercyjnych. Niestety, społeczeństwo kształtowane od pokoleń na „idealnych obywateli” poddaje się bezkrytycznie wszystkiemu, co narzuca władza.

Największa niezależna platforma BanBye powstała dzięki oddolnej inicjatywie niezależnych dziennikarzy, a także – co bardzo istotne – dzięki darowiznom Darczyńców, bez hojności których nie byłoby szansy na stworzenie przestrzeni pozbawionej cenzury i propagandy.

https://banbye.pl/watch/v_cYOsIY5ryXjJ

Wpłat można dokonać poprzez przelew na konto: PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095 Tytuł: Darowizna – Nowa Platforma Video Niezależne Polskie Media Sp. z o.o.

Posłuchaj tego: PEDAGOGICZNIE. AUTORSKA WYCISZAJĄCA BAJECZKA, PO KTÓREJ SAMI POCZUJECIE WEWNĘTRZNY SPOKÓJ [AUDIO]

Nie przegap: „BAJECZKA O LATANIU” – DLA RODZICÓW I DZIECI KU PRZESTRODZE [AUDIO]

Zerknij też tutaj: „ROZSYPANE POMARAŃCZE” – EDUKACYJNA BAJECZKA O TYM, ŻE „NIE KAŻDY DOROSŁY PRAWDĘ CI POWIE” [AUDIO]

Warto przeczytać: LISTY OD CZYTELNIKÓW. „MOJA DOROSŁA CÓRKA PRZESTAŁA MNIE ODWIEDZAĆ. MÓWI, ŻE JEST ZAJĘTA, ALE JA CZUJĘ, ŻE STAŁO SIĘ COŚ ZŁEGO”