fbpx
Testowanie w kontenerze
źródło: YouTube

Fala nagłych zgonów zalewa wiele zakątków świata. W sieci krąży coraz więcej nekrologów i nagrań z boisk

1 minute, 39 seconds Read

Od kiedy mniej lub bardziej oficjalny przymus przyjęcia terapii genowej jest powodem ucisku społecznego, coraz więcej znajdujemy w Internecie materiałów na temat ciężkich powikłań u osób, które przyjęły co najmniej jedną dawkę. Niestety wielu młodych ludzi nagle straciło życie upadając – najczęściej – w trakcie aktywności fizycznej…

W sieci i na różnych platformach społecznościowych wciąż publikowane są nowe doniesienia o licznych i nagłych zgonach coraz młodszych osób. Jest to o tyle przerażające, że informacje o śmierci uzupełnione są dowodami na to, że ofiary przyjęły preparat nazywany szczepionką.

Media milczą o przyczynach zawałów serca, zakrzepic i udarów mózgu u coraz młodszych ofiar

Wstrząsające doniesienia o zgonach ludzi na całym świecie już nie zaskakują tych, którzy na bieżąco śledzą informacje ze źródeł innych, niż rządowe i komercyjne. Budzą gniew, przestrach i wzmożoną potrzebę chronienia siebie i bliskich przed takim samym losem.

Według portalu “NCZAS.COM”, analizując wyłącznie rządowe dane i statystyki nasuwają się wnioski, które wielu mogą oburzyć, innych mocno zaskoczyć. Wychodzi bowiem na to, że między 23 grudnia, a 31 grudnia 2021 roku, za większość infekcji zarejestrowanych w statystyce odpowiedzialni byli zaszczepieni obywatele – Dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, że 57,08 proc. z testowanych, czyli 51 824 osoby, były osobami zaszczepionymi. Niezaszczepieni stanowili z kolei 42,92 proc., czyli 38 972 osoby, przetestowanych zakażonych koronawirusem – czytamy na portalu.

O tym także przeczytasz na dosedna.info:

Polska wersja platformy YouTube już działa. BanBye bez cenzury cieszy się coraz większą popularnością

Była audytorka jakości produkcji Pfizera ujawnia wewnętrzne maile dyrektorów firmy. „Chcemy uniknąć roznoszenia się informacji o komórkach płodowych”

18-letni Filip traci wzrok. Ratunek wyceniono na miliony. Trwa wyścig z czasem

Powiązane posty

%d bloggers like this: