fbpx
źródło: YT/Christian Perronne

PILNE! Były francuski doradca ds. szczepień ujawnia wstrząsające informacje. “Lobby zapłaciło redakcji i gazecie za opublikowanie fałszywego badania”” [VIDEO]

1 minute, 45 seconds Read

12 stycznia 2022 roku prof. Christian Perronne pozamiatał covidową narrację podczas środowego omawiania dwóch petycji przeciwników przymusu szczepień.

Chodziło o “STOP szczepionkom z terapią genową (COVID-19) dla naszych dzieci” i “Petycję przeciwko obowiązkowemu szczepieniu obywateli przeciwko COVID-19”, przedyskutowywane  w Izbie Deputowanych w Luksemburgu.

Specjalista ds. szczepień ostro o pandemicznych działaniach rządowych

źródło: YT/Christian Perronne

Mainstreamowa prasa rzecz jasna, zmieszała byłego specjalistę ds. szczepień z błotem twierdząc, że jego wystąpienie nie miało wiele wspólnego z nauką.

Należy zaznaczyć, że podważono kompetencje i wiedzę profesora mającego na koncie piętnastoletnie doświadczenie jako wiodący doradca ds. Zdrowia Publicznego w kilku rządach francuskich. Był również przewodniczącym komitetu technicznego ds. szczepień, wiceprzewodniczącym komisji ekspertów ds. szczepień strefy europejskiej wraz z Rosją oraz środkową Azją.

Prof. Christian Perrone w ostrych słowach wyjaśnił swoje ogromne zdziwienie kłamstwami i nielegalną działalnością decydentów w sprawie pandemii i wszystkiego, co do tej pory wdrożono w związku z nią. Jak przyznał, decyzje i działania rządów nie mają nic wspólnego z logiką i naukowymi dowodami…

Ujawnił powiązania, konflikty interesów i gigantyczne przekręty, w których brały udział między innymi media. Czy dotarły do Ciebie informacje o sfałszowaniu badań nad preparatami Pfizera, w celu otrzymania zgody na wprowadzenie ich na rynek? Specjalista przyznał, że żadna z jego naukowych publikacji przez ostatnie dwa lata nie zostały podważone przez środowisko naukowe, podczas gdy media określają go jako zwolennika teorii spiskowych… To nagranie jest jednym z wielu źródeł wiedzy, której nie zdobędziesz w mediach głównego nurtu.

To też uznałam za ważne:

Fala nagłych zgonów zalewa wiele zakątków świata. W sieci krąży coraz więcej nekrologów i nagrań z boisk

Polska wersja platformy YouTube już działa. BanBye bez cenzury cieszy się coraz większą popularnością

 

 

 

Powiązane posty

%d bloggers like this: