fbpx
Bartek Wrona premiera "Dawaj"
źródło: YouTube/Bartek Wrona

Pamiętacie Bartka Wronę z dawnego Just 5? Artysta ma niecodzienne plany na 40. urodziny. Będziecie zaskoczeni

1 minute, 39 seconds Read

Nie ulega wątpliwości, że Bartek Wrona należy do pokolenia muzyków, którzy w latach 90. podbili serca młodzieży, dojrzewającej wraz z jego twórczością. Udział w castingu w 1997 roku zaowocował początkiem muzycznej kariery osadzonej w surowym świecie show-biznesu.

Wraz z resztą członków boysbandu Just 5, jako lider formacji zapisał się w pamięci wielu ludzi wraz z piosenką i płytą o tym samym tytule “Kolorowe sny”. Utwór do teraz można nazwać swoistą wizytówką Bartosza Michała Wrony.

Jego twórczość dojrzewała wraz z nim. Artysta zapowiada nowości

Bartek Wrona
źródło: Instagram/Bartek Wrona

Jak poinformował redakcję DoSedna.Info, już 1 marca 2022 roku możemy się spodziewać premiery singla wraz z clipem pod tytułem “Dawaj”, a wszystko do obejrzenia na platformie YouTube. 

Będzie to zapowiedź premiery płyty o tym samym tytule, która zaplanowana jest na 5 marca bieżącego roku, czyli w okrągłą rocznicę 40 urodzin artysty – (…) kochani, jeśli chcecie więcej informacji, zapraszam na mój profil na Facebooku, na Instagramie i tam wszystkie informacje dotyczące clipów i płyty, na pewno się ukarzą niebawem (…) – poinformował fanów i czytelników DoSedna.Info w krótkim nagraniu wideo były lider zespołu Just 5.

ARVE Error: need id and provider

źródło: BartekWrona/ YouTube/dosedna.info

Dodatkową niespodzianką dla fanów Bartka Wrony jest możliwość nawiązania z artystą i towarzyszącymi mu muzykami współpracy koncertowej, co oznacza między innymi możliwość osobistego poznania gwiazdora, a także zorganizowania wspaniałego spotkania muzycznego.

źródło: wrona.art@wp.pl

O tym pisałam ostatnio:

Cała Polska zjednoczona. Dziękujemy tysiącom polskich patriotów za BanBye! – BanBye

Jej syn zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach w 2020 roku. Zdradziła w wywiadzie opieszałość polskich służb

Powiązane posty

%d bloggers like this: