fbpx

Ekonomistka Katarzyna Szewczyk na YouTubowym kanale Grzegorza Kusza przedstawia znacznie więcej niż mechanizmy i tajniki ekonomi… Ze snajperską precyzją podsumowuje to, co wie już coraz większa liczba osób i uzupełnia o wiedzę, która jednym otwiera szerzej drzwi do ujrzenia prawdziwego oblicza świata, innych szokuje.

Niezależnie od tego, czy siedzisz, czy stoisz, czy czytasz idąc, wyobraź sobie teraz świat, w którym energia elektryczna jest całkowicie za darmo, każdy człowiek może uprawiać własną ziemię, produkować własną, zdrową żywność, ma prawo zdecydować o tym, czy sprzeda nasiona pomidorów sąsiadowi i o tym, czego uczą się jego dzieci. Wyobraź sobie świat, w którym przedstawiciele każdego zawodu i każdej profesji uczciwie wykonują swoją pracę, dzięki czemu nie ma między ludźmi przepaści ekonomicznej, nikt nie ma potrzeby zaglądania komukolwiek do garnka, czy portfela, a przede wszystkim samostanowiąc o sobie samodzielnie zbierasz owoce własnej decyzji. Jeśli tylko możesz, zamknij oczy i wyobraź sobie, że na całym świecie znikają rządy, elitarne grupy, Federalny Bank Rezerw spoczywający w prywatnych rękach, a jedyną walutą, jaką możesz komuś za cokolwiek zapłacić, są twoje własne zasoby w postaci twoich usług i produktów.

“Jeśli siebie nie uratujesz, to wszyscy zginą…”

Zastanów się także, kiedy tak naprawdę zaczęły obowiązywać paszporty przy przekraczaniu granic państwowych, dlaczego utrzymały się tak długo i spróbuj wytłumaczyć sobie prawdziwy cel powstania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, tarcz antykryzysowych, wybuchu wojny Rosji z Ukrainą, czy choćby drastycznego obniżenia poziomu edukacji? Dlaczego wciąż jesteśmy straszeni na przestrzeni wieków na przemian epidemiami i wojnami? Dlaczego wciąż jesteśmy utrzymywani w permanentnym lęku o przyszłość, dlaczego wciąż musimy poddawać się codziennym, rutynowym i często wygaszającym nasz prawdziwy potencjał czynnościom tylko po to, aby nie popaść w ubóstwo i wykluczenie społeczne? Czy masz świadomość, dlaczego światowe elity poświęcają miliardy dolarów, aby poprzez media, polityków i show-biznes nami manipulować, aby odbierać nam zdrowie pożywieniem, które od wielu dekad jest jedynym dostępnym dla wielu ludzi na całym świecie?

Daliśmy się pozbawić sprawczości w zamian za złudzenie poczucia, że ją mamy. Teraz nie mamy nawet poczucia…

Dlaczego ci nieliczni, którzy wydają góry pieniędzy na testy lotów kosmicznych, uzurpują sobie prawo do zabraniania tobie hodowania krowy, czy ogrzewania domu węglem z powodu śladu węglowego? Dlaczego ich słuchasz? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że od urodzenia ciąży na tobie bierzmo tresury? Zanim pojawimy się na świecie, nasza przyszłość uwarunkowana jest od tego, gdzie i w jakiej rodzinie się rodzimy. Nasz los jest już przesądzony, zanim nasi mama i tato zakochają się w sobie. Jak to możliwe? Jeśli do tej pory nie rozumiesz tego, co chcę ci przekazać, albo nie czujesz w sobie jeszcze potrzeby dalszych poszukiwań, zerknij do artykułu o psychologii zniewolenia, a później posłuchaj, co ma ci do powiedzenia między innymi ekonomistka i uczennica astrologii Katarzyna Szewczyk. “Jeżeli nie masz własnych celów, będziesz realizował cele innych ludzi” – stwierdziła zwiększająca poziom własnych wibracji Katarzyna Szewczyk na kanale Grzegorza Kusza.

Co nas czeka w marcu 2023 roku?

Nowe rozdanie, nowy poziom naszej rzeczywistości i klimat wielkiej rewolucji. Ci przebudzeni w swej świadomości będą zafascynowani tym, jak to, co do tej pory nierozerwalne rozpada się niczym domek z kart, będą przygotowani na szokujące i oszałamiające zmiany, jednak osoby będące wówczas na innym poziomie świadomości, doznać mogą niewyobrażalnej traumy. ARVE Error: need id and provider
źródło: YouTube/Grzegorz Kusz O tym pisałam ostatnio: Chcesz wiedzieć, gdzie podziała się pandemia? Ukarano Cię mandatem za brak maseczki po 28 lutego 2022 roku? Sprawdź Rozporządzenie Rady Ministrów Film „Powrót do Jedwabnego” ukazuje całkiem inną historię. Naoczni świadkowie wciąż pamiętają Psychologia zniewolenia, która działa do dzisiaj – „korzyści wystarczy obiecać i wcale nie trzeba nic dawać”

Like this:

%d bloggers like this: