fbpx
Photo by Elina Krima

Pora na pobudkę! To, co teraz nam towarzyszy ma tragiczne skutki zdrowotne

3
2 minutes, 54 seconds Read

Nie ulega wątpliwości, że stres towarzyszący nam przez długi czas mocno wpływa nie tylko na jakość naszego życia, ale także na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.
Specjaliści alarmują, że zarówno permanentny stres, jak i strach potrafią wyrządzić spustoszenie w naszym ciele i umyśle…

Stres i strach pustoszą nasze ciało, duszę i umysł…

Wiele się mówi obecnie o skutkach lockdownów, które rząd wprowadził, mówiąc nam, że to dla naszego dobra i bezpieczeństwa naszego zdrowia i życia. Skutki zamrożenia gospodarki i pozamykania ludzi w domach głośno omawiane były w mediach, oraz social mediach.

Wielu ludzi straciło pracę, a spora liczba przedsiębiorców straciła możliwość zarabiania pieniędzy na życie przez zakaz prowadzenia działalności. Ponadto doszedł strach przed tym, że w razie pilnej konieczności, nie zdołamy uzyskać na czas medycznej pomocy.

Niestety, obecnie na całym świecie trwa realizacja wielkiego planu, który zakłada pozbawienie nas wolności, praw człowieka i własności, a nasz rząd nie zamierza cofać się przed wytycznymi, jakie “ci najwięksi” postawili przed głowami państw, które stały się ich marionetkami.

Pewien magazyn, “The Economist” służy nie tylko sianiu strachu i propagandy związanej z rzekomym problemem klimatycznym (pycha każe nam myśleć, że Ziemia nie poradzi sobie ze skutkami naszej działalności), lecz jest narzędziem, dzięki któremu społeczeństwa są ściśle informowane, co “ci najwięksi” zamierzają z nami zrobić. Jest to jeden z warunków tego, aby wolno im było nas zniewolić. Innym ważnym warunkiem jest to, abyśmy się na to godzili.

źródło: okładka The Economist/YouTube/TajoActing

Pomimo wielu grup informujących świat o zagrożeniu i protestujących przeciwko własnym rządom, wielu uśpionych wieloletnim, fałszywym obrazem świata zakłada, że “komuś zaufać trzeba”, bo ktoś coś studiował, bo ktoś nosi biały kitel lub mundur, więc może uzurpować sobie prawo mówienia nam, co jest dla nas dobre.

Swoiste “przepowiednie” tego, co nas ma spotkać. Czy otaczająca nas od lat symbolika coś Wam mówi?

Okładka The Economist
źródło: okładka The Economist/YouTube/JRESHOW

Ciągły strach, w którym przyszło nam dorastać, żyć, pracować i godzić się z losem niczym barany prowadzone na rzeź, obniża nasze wibracje, co prowadzi do destrukcji duchowej, mentalnej i fizycznej. Przedstawione na okładkach The Economist – najbardziej poczytnego na zachodzie magazynu sceny i wydarzenia są mroczne, spełniające się i przerażająco realne. Zerknij sobie w definicję Okna Overtona. TO nam robią od setek lat…

Ciągle karmią nas złymi, mrocznymi wiadomościami, zapowiedziami i doniesieniami, abyśmy pozostawali w ciągłym, zabójczym strachu.

ARVE Error: need id and provider

źródło: YouTube/JRESHOW

Jest możliwość uruchomienia napisów w języku polskim.

Uznałam, że O TYM także warto napisać:

Co się wydarzy w marcu 2023 roku? „To jest nadal wojna o naszą świadomość”. Katarzyna Szewczyk o manipulacji wszechczasów

Lek na serce w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19 dla dzieci. Jej rola w preparacie daje do myślenia

Grzegorz Płaczek ostro o oficjalnych statystykach podawanych w mediach. Czy Resort zdrowia manipuluje danymi

Powiązane posty

3 Comments

%d bloggers like this: