Michał Żulikowski nie żyje
źródło: YouTube/Śląski

Nie żyje Michał Żulikowski. Założyciel NWK24.PL zginął w niewyjaśnionych okolicznościach

Tajemnicze zgony niewygodnych świadków i vlogerów mnożą się jak grzyby po deszczu.

Doktor Zbigniew Hałat, który odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego pogrzeb odbył się w ścisłym sekrecie, dziennikarka mainstreamowych mediów Ewa Żarska, która zajmowała się śledzeniem pedofili, Adolf Kudliński ostrzegający przed lokalną mafią i uczący o tym, jak samemu się leczyć, 34-letni prawnik działający dla stowarzyszenia chcącego postawić przed sądem Adama Niedzielskiego i nie tylko, handlarz bronią, który sprzedał naszym rządzącym wątpliwej jakości respiratory – to tylko czubek góry lodowej tych, którym być może “smutni panowie przyszli popełnić samobójstwo”. Co z prowadzącym kanał ETER.TV? Dlaczego zmarł prowadzący inwigilacyjne działanie PEGASUSA, dyrektor CBA?

Zbyt wiele znaków zapytania

Nie żyje vloger, założyciel dwóch kanałów na YouTube, oraz portalu informacyjnego NWK24.PL, 33-letni Michał Żulikowski. 21 sierpnia bieżącego roku, o godzinie 11:20 pojawił się na facebookowej stronie portalu NWK24.PL wpis o zaginięciu 33-letniego vlogera Michała Żulikowskiego.

Komu podpadli, że stracili życie? O tajemniczych zgonach tych, którzy działali wbrew NWO i WHO

Zaginął i stracił życie.
źródło: Facebook/Nwk24.pl – Portal Informacyjny

Według informacji zawartych we wpisie, kontakt z zaginionym urwał się w środę, 17 sierpnia bieżącego roku i nie został już nigdy odnowiony. Osoba publikująca palące ogłoszenie poinformowała, że zaginięcie działacza zgłosił policji jego ojciec.

W poniedziałek, 38 minut po północy pojawił się na stronie FB kolejny wpis o tym, że nadal nie jest jasny los i miejsce pobytu przyjaciela i założyciela NWK24.PL – Szanowni Państwo! Nadal nie wiemy, gdzie jest Michał. Przesyłamy pozytywne wibracje dla Jego taty. Nadzieja umiera ostatnia… Michał! – napisano w pełnym goryczy wpisie.

Jednak w poniedziałek, 22 sierpnia o godzinie 09:04 pojawił się dramatyczny wpis z informacją o śmierci 33-latka – Śmierć naszego przyjaciela, kolegi lub jeszcze dla innych znajomego Michała to obecnie potwierdzony fakt.
Okoliczności w jakich odszedł poznacie w odpowiednim czasie gdy opadnie już cały kurz.
Teraz czas na spokój, przemyślenia i ciszę dlatego proszę Was nie dzwońcie do Taty Michała który potrzebuje obecnie złapać więcej wewnętrznej równowagi.
Zadbajcie proszę również o Wasze pozytywne wyrównanie wewnętrznej energi i przekierowanie jej do kreowania poprawnego balansu przestrzeni w której pozostaliśmy.
Kolejne informacje niebawem 🙏🏻 – poinformowano na facebookowej stronie NWK24.PL

“Niewygodny człowiek”

Jednym z ostatnich artykułów, jakie opublikowano na NWK24.PL nosi tytuł  “Czy zostało nam tylko kilka miesięcy wolności? – Dr Vernon Coleman”, był też artykuł o parkach linowych i placach zabaw działających na dziko, więc – jak słusznie zauważył vloger Krzysztof Ator Woźniak na swoim kanale na YouTube, św. pamięci Michała Żulikowskiego można nazwać mianem niewygodnego człowieka. 33-latek zaginął w tajemniczych okolicznościach, a później w wolnych, działających oddolnie mediach podano tragiczną informację o śmierci mężczyzny.

ARVE Error: need id and provider

źródło: YouTube/ Nwk24 – Portal Informacyjny / MATERIAŁY WRAŻLIWE

Gdy przejrzy się portal informacyjny NWK24.PL, od razu można dostrzec powody, dla których wolnościowy dziennikarz i vloger poszedł w ślady św. pamięci pierwszego polskiego preppersa, Adolfa Kudlińskiego, który na swoim kanale na YouTube spieszył z nauczaniem, w jaki sposób poradzić sobie, gdy zabraknie ważnych produktów, jak leki, czy pożywienie, oraz energia elektryczna itp.

ARVE Error: need id and provider

źródło: YouTube/Adolf Kudliński

Dobrze wiedział, że globalne elity szykują nam piekło na ziemi i ostrzegał przed lokalną mafią, z którą zadarł. Przeszedł liczne aresztowania, rozprawę sądową, oraz odsiadkę, by na koniec zostać napadniętym przez (najprawdopodobniej przebranych za policję) “bandziorów rumuńskich” – jak ich nazywał, którzy w godzinach wczesnoporannych prysnęli mu w twarz nieznaną substancją. Opisał tę sytuację niedługo przed śmiercią na swoim kanale na YouTube.

ARVE Error: need id and provider

źródło: YouTube/Adolf Kudliński

Po śmierci pana Adolfa okazało się, że jego budynek, w którym znajdował się magazyn żywności, spłonął, jednak podpalacze nie wiedzieli, że większość zapasów ukryta była w podziemnym magazynie, który nie ucierpiał. Vlog zamordowanego seniora przejął jego syn, który również nazywa się Adolf Kudliński i wszystkiego nauczył się od ojca.

Dr Zbigniew Hałat głośno omawiał nieprawidłowości decyzji podejmowanych przez rząd względem covid-19. Poddawał krytyce zarówno politykę Prawa i Sprawiedliwości, jak i Światowej Organizacji Zdrowia, która przypomnijmy – jest firmą prywatną i  nie ma nic wspólnego z rządem. Według dziwnego wpisu, jaki pojawił się na twitterowym profilu medyka, zmarł 17 kwietnia bieżącego roku, a uroczystości pogrzebowe już miały miejsce.

Nie żyje dr Zbigniew Hałat
źródło: Twitter/Dr Zbigniew Hałat

Św. pamięci dr Zbigniew Hałat, zanim ośmieszono go i oszkalowano medialnie, przez wiele lat cieszył się nieposzlakowaną opinią wielkiego autorytetu w dziedzinie medycyny. Był swego czasu zastępcą ministra zdrowia, lub szefem Głównego Inspektoratu Sanitarnego ds. Sanitarno-Epidemiologicznych w latach 1991-1993. Co się nagle stało, że jego autorytet prysł niczym bańka mydlana? Jakie były okoliczności śmierci 24-letniego radcy prawnego z Poznania, który współpracował ze stowarzyszeniem “Stop NOP”? Zaginął 21 marca, wychodząc z mieszkania w środku nocy bez dokumentów i telefonu, co według analityków, w przypadku prawnika mogło świadczyć o tym, że nie chciał być podsłuchany lub namierzony…

ARVE Error: need id and provider

źródło: YouTube/wideoprezentacje

O tym warto wiedzieć:

Fala nagłych zgonów zalewa wiele zakątków świata. W sieci krąży coraz więcej nekrologów i nagrań z boisk

Co się wydarzy w marcu 2023 roku? „To jest nadal wojna o naszą świadomość”. Katarzyna Szewczyk o manipulacji wszechczasów

Grzegorz Płaczek ostro o oficjalnych statystykach podawanych w mediach. Czy Resort zdrowia manipuluje danymi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.