fbpx
Trometamina w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19 dla dzieci
Trometamina w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID-19 dla dzieci

Lekarze i naukowcy piszą do Europejskiej Agencji Leków ostrzeżenie. Są dowody na uszkodzenia narządów preparatami zalecanymi przez WHO

1 minute, 34 seconds Read

Zespół naukowców i lekarzy wydał dziś list otwarty nawołujący Europejską Agencję Leków (EMA) do udzielenia odpowiedzi na pilne pytania. Obejmują one bezpieczeństwo szczepionek COVID-19 lub wycofanie zezwolenia na stosowanie szczepionek.

„Istnieją poważne obawy, że zatwierdzenie szczepionek COVID-19 przez EMA było przedwczesne”

List opisuje poważne prawdopodobne następstwa technologii szczepionek COVID-19, ostrzegając przed prawdopodobnymi reakcjami autoimmunologicznymi, zaburzeniami krzepnięcia krwi, udarem i krwawieniem wewnętrznym, „w tym w mózgu, rdzeniu kręgowym i sercu”.

Niezbite dowody na uszkodzenia naczyń i narządów

Autorzy pisma żądają potwierdzenia, że każde opisane zagrożenie medyczne „zostało wykluczone w przedklinicznych modelach zwierzęcych ze wszystkimi trzema szczepionkami przed ich zatwierdzeniem do stosowania u ludzi przez EMA”.

„Jeśli wszystkie takie dowody nie będą dostępne”, piszą autorzy, „domagamy się wycofania zgody na stosowanie szczepionek opartych na genach, dopóki wszystkie powyższe problemy nie zostaną odpowiednio rozwiązane przez dołożenie należytej staranności przez EMA”.

Pismo wystosowane jest do Emer Cooke, Dyrektora Wykonawczego EMA i zostało wysłane w poniedziałek 1 marca 2021 r. Kopię pisma została przesłana do Przewodniczącego Rady Europy i Przewodniczącego Komisji Europejskiej.

Stwierdza: „W zasadzie wspieramy stosowanie nowych interwencji medycznych”.

Jednak „istnieją poważne obawy, w tym między innymi te opisane powyżej, że zatwierdzenie szczepionek COVID-19 przez EMA było przedwczesne i lekkomyślne, a podawanie szczepionek stanowiło i nadal stanowi „eksperymenty na ludziach”. , który był i nadal jest naruszeniem Kodeksu Norymberskiego”.

Ważne linki:
Już niedługo bezpowrotnie stracimy prawa do posiadania. Nie będziemy także stanowić o sobie. Jak to możliwe?

Dlaczego kładzie się nacisk na pisanie prawą dłonią? Tresowani od pokoleń, pozbawiani głębokiej intuicji

Co się wydarzy w marcu 2023 roku? „To jest nadal wojna o naszą świadomość”. Katarzyna Szewczyk o manipulacji wszechczasów

Powiązane posty

%d bloggers like this: