dr Hubert Czerniak o służbie zdrowia
źródło: emisjaTV

Dr Hubert Czerniak ostro o służbie zdrowia. Wyjaśnił, czym była grypa rockefellerówka i dlaczego zdziesiątkowała Europejczyków

Dr Hubert Czerniak udzielił jakiś czas temu wywiadu dziennikarzowi telewizji “emisjaTV”, gdzie w ostrych słowach skrytykował przywiązanie polskiej służby zdrowia do procedur, które w wielu przypadkach okazały się śmiertelnym zagrożeniem dla pacjentów.

Medyk w prosty sposób wyjaśnił, dlaczego ostatnimi czasy wzrosła śmiertelność Polaków, a na cmentarzach znaleźli się ludzie między 30., a 50. rokiem życia.

“Trwa holokaust Polaków”

 

Co jest największą wadą NFZ-u w tej chwili – zapytano doktora Czerniaka. Gorzkie słowa popłynęły ze słów medyka…

“Ten system przestał myśleć o człowieku myśli o procedurach. Tragedią będzie już totalną jeżeli wprowadzi się na wszystko procedury. Młodzi rezydenci strajkowali, jeden z uczestników mówił, że chcielibyśmy mieć zachodnie procedury. Nie zdaje sobie sprawy… Wprowadzenie procedur jest to założenie kagańca na inteligencję, wtedy broń Boże nie możesz myśleć, tak jak wygląda egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia – jednostka chorobowa – tabletka, dawka; jednostka chorobowa – tabletka, dawka.

Nie ma miejsca na inteligentne myślenie, na własne podejście. To właściwie czym jest lekarz, sklepikarzem, czy to jest grupa inteligencka, która ma myśleć i wprowadzać coś swojego?

Zawsze na koniec roku było podsumowanie w każdym szpitalu, jakie metody żeśmy stosowali, jakie były efekty i to szło do Warszawy. W tej chwili nic takiego nie ma. W tej chwili przychodzą dyrektywy z góry bezmyślne dyrektywy, czyli procedury. A spróbuj się wychylić za procedury i dać coś, o czym czytałeś, co sprawdza się w innych państwach Europy, a w Polsce nie wolno. Najlepszy przykład, to jest witamina c dożylnie, a w Polsce nie możesz, znaczy, niektórzy mądrzy ordynatorzy podają to poza procedurami i ratują życie ludziom.

[…] holokaust Polaków już się zaczyna pod postacią różnych procedur medycznych. Czy pan Radziwiłł albo któryś z cokolwiek tych mądrych, jak pan Hamankiewicz, szef Polskiej Izby Lekarskiej, który się tak wypowiadał o mojej wiedzy, powinien poczytać troszeczkę, bo na przykład doktor Schenfeld – podskocz kolego jemu to zobaczymy czy nie będziesz okrzyknięty “anty”. On napisał pracę naukową zatytułowaną Zespół wieloautoagresyjny poadiuwantowy. Adiuwanty są to takie pomocnicze substancje dodawane do szczepionek, które wywołują i przyspieszają procesy zapalne. […]”

Procedury idą w parze ze śmiertelnością?

 

“Podawanie statyn obligatoryjnie, czyli rozbijanie mózgów starszych osób, bo to doprowadza do alzheimera, doprowadzanie do niewydolności. Proszę spojrzeć, jak wyglądają wykresy wzrostu sprzedaży statyn i wzrostu niewydolności serca, idą równolegle – łeb w łeb, w górę. Cukrzyca – następny element wywołujący choroby nowotworowe, to jest kolejna przyczyna dokładająca się do wzrostu chorób nowotworowych, rabdomioliza, czyli bóle mięśniowe, uszkodzenie mięśni.

Nawet jeżeli enzymy aspat są w normie, to okazuje się, że przy biopsji 30% do 60% przypadków jest uszkodzenie mięśnia, mimo że nie ma w wynikach badań enzymatycznych podwyższonych aspat! Ktoś wprowadza tutaj na wstępie procedurę, która nas niszczy!

Niech pan zapyta, co jest wskazaniem do podawania statyn! Już kłamstwo, że jest to walka z cholesterolem, nie może być dalej promowane, bo okazuje się, że cholesterol nas chroni, a nie zabija! Więc już nie idziemy w kłamstwo cholesterolowe, tylko idziemy w kłamstwo: każdy, kto ma powyżej 60 roku życia, ma obligatoryjnie dostać statynę, każdy, kto miał incydent wieńcowy, dostanie statynę, poudarowy i inne brednie głoszone przez izby lekarskie, procedury… a może by nasz Główny Inspektor Sanitarny zająłby się sprawą wyjaśnienia, dlaczego główne osoby umierające i chowane na cmentarzach, to są roczniki między 30 a 50 parę lat?!

Rok, miesiąc, do miesiąca porównując, w tym roku styczeń do stycznia ubiegłego roku jest stukrotny wzrost śmiertelności Polaków! TO jest zadanie głównego inspektora sanitarnego, a nie powtarzanie tych rzeczy, które robi Główny Urząd Statystyczny, bo oni pokazują jakieś dziwne tabelki.”

 

[…] Pan profesor, który współpracuje z firmą Pfizer i bardzo lobbował na rzecz szczepionki pneumokokowej… Panie profesorze zobaczymy, jak będzie, jaki będzie wzrost meningokoków i gronkowców, bo jak wyplenimy pneumokoki, które są niezbędne na naszej skórze i naszym ciele to wtedy rozwinął się gronkowce.

Proszę się pouczyć, co robią paciorkowce? Wydzielają perhydrol – wodę utlenioną do podścieliska i dlatego gronkowce nie mają szans rozwijania się. Gronkowiec się tym różni, że on penetruje w głąb, bo wydziela enzym koagulacyjny, więc matka natura wolała mieć paciorkowce na swoim ciele, wolała paciorkowca, który wypędzi gronkowce, ale pan profesor i inni uczeni w piśmie, dają przymus szczepień pneumokokowych. Amerykanie już przez to przeszli, w tej chwili mieli wzrost meningokoków. Pan sądzi, że nie przyjdzie na to miejsce następna bakteria? Przecież przyroda nie lubi próżni, to trzeba być skończonym idiotą, żeby tego nie rozumieć, albo skorumpowanym bandytą, który za pieniądze głosi takie brednie i powoduje wzrost śmiertelności!”

Czym jest grypa rockefellerówka?

 

Jak się zmieniła medycyna od czasów pana studiów? Jakie widzi pan różnice między tym jak kiedyś leczono, jak leczy się dzisiaj – zapytano doktora Czerniaka…

“Kiedyś jak pan się chciał czegoś nauczyć i chciał pomagać ludziom, to pan mógł zgłębiać wiedzę i coś było. Niech mi pan powie, dlaczego wyparowały wszelkie prace naukowe z medycznych bibliotek na temat leczenia jodem i perhydrolem – wodą utlenioną? Za tania? Za skuteczna? Błonica, straszna choroba. Jeżeli ja panu podam wodę utlenioną w sprayu, to błonicę szlag trafi w ciągu kilku dni. Nie boję się… Wszystkie choroby, które pojawiały się nowe naprawdę nowe, tak jak na przykład grypa rockefellerówka w 1918, później nazwana grypą hiszpanką, to był efekt dobrodziejstwa laboratorium Rockefellera, że zaszczepili żołnierzy jadących na pierwszą wojnę światową do Europy… […] Większość ludzi w Europie umierała i to proszę zwróć uwagę – młodzi dorośli, młodzi dorośli umierali przede wszystkim, a jeżeli mamy prawdziwą jakąś chorobę, która w populacji powstaje, zawsze umierają dzieci, najsłabsi i starsi a w tej grypie tak, tylko grupa szczepionych wymarła i to w makabrycznej ilości.”

 

Całość do posłuchania w poniższym filmie!

 

Ktoś mądry niedawno powiedział, że gdy WHO każe lub coś rekomenduje, powinno się robić zupełnie odwrotnie…

TO warto przeczytać:

Wysoko przetworzone pożywienie mocno nam zagraża. Wyniki badań budzą grozę

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zmieniają zalecenia związane z maseczkami. Decyzja zapadła po cichu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.