fbpx
Photo by Edu Carvalho on Pexels.com

Dziadkowie nigdy nie umierają, po prostu stają się niewidzialni

2 minutes, 2 seconds Read

Dziadkowie odgrywają ogromną rolę w rozwoju naszej osobowości, w naszym rozwoju, w tym, jak i co widzimy i czujemy. Dzieci, które miały kontakt z dziadkami, mają zdrowsze relacje z dorosłymi i są w stanie szanować dorosłych.

To jednak tylko niektóre z zalet tego szczególnego połączenia. Niektórzy twierdzą, że miłość do wnuków może być nawet silniejsza niż miłość do własnych dzieci. Jest coś szczególnego w tym połączeniu, coś magicznego.

Duchowy związek między nami a naszymi przodkami, dziadkami powinien być bardziej bezstronny, jest to związek, który wykracza poza informację genetyczną.

Niezwykłe połączenie, żywych z ich przodkami odczuwalne jest codziennie

Przodkowie
Photo by Juan Pablo Serrano Arenas on Pexels.com

To szczególna więź, dzięki której dzieci uczą się miłości, szacunku, uznania. Ponadto dowiadują się wiele o dawnych wzorcach życia i o tym, jak ich dziadkowie starali się budować swoją przyszłość. Twoi zmarli dziadkowie wciąż są tam, gdzie spędzałeś czas z rodziną. Może trudno w to uwierzyć, ale są oni zawsze obecni we wszystkich częściach twojego życia, żyją w twoim sercu i prowadzą cię swoją pamięcią.

Przodkowie
Photo by Pixabay on Pexels.com

Są wyczuwalni nawet w przedmiotach nieożywionych, których dotykali, takich jak ich ubrania, meble czy ręcznie robione dzieła. Więc uważaj na te rzeczy. Twoi dziadkowie poprowadzą Cię i pomogą Ci być sobą. Zawsze będą przy Tobie, aby pokazać Ci, jak cieszyć się każdą chwilą życia. Nigdy Cię nie zawiodą. Znikną i nie będziesz mógł ich zobaczyć, ale kiedy najmniej będziesz się tego spodziewać, poczujesz ich obecność i wsparcie.

Myślenie o swoich dziadkach wprowadzi pozytywne wibracje do Twojego ciała i dobre wspomnienia. Jeśli Twoi dziadkowie jeszcze żyją, zadzwoń do nich! Nie krępuj się powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz, życie jest takie krótkie!

O tym pisałam ostatnimi czasy:

Więcej skrzyżowań w całej Polsce i to bez budowy. Nowe przepisy w ruchu drogowym przysporzą kierowcom mandatów
Kreskówka z lat 30. ostrzega przed plandemią. „An early warning cartoon”, czyli kreskówka z wczesnym ostrzeżeniem [FILM]

Lekarze i naukowcy piszą do Europejskiej Agencji Leków ostrzeżenie. Są dowody na uszkodzenia narządów preparatami zalecanymi przez WHO

Powiązane posty

%d bloggers like this: