fbpx
źródło: YouTube/BBC News

Wstrzyknęła nawet 8600 starszym pacjentom sól fizjologiczną zamiast BioNTech Pfizer. Wychodzi na wolność z więzienia w Niemczech

2 minutes, 27 seconds Read

Kobieta podała 8600 pacjentom w wieku senioralnym sól fizjologiczną, zamiast rekomendowanych przez rządy preparatów, które nigdy nie zostały w pełni przebadane przed podaniem człowiekowi.

Pielęgniarka Czerwonego Krzyża Antje T, lat 39, miała tysiącom starszych pacjentów w centrum szczepień w Niemczech preparat BioNTech Pfizer, tymczasem był to tylko roztwór soli fizjologicznej.

Czy uratowała im życie, czy naraziła na śmierć?

Pielęgniarka uratowała tysiące seniorów
źródło: News Flash

Pielęgniarce, która podawała fałszywe szczepionki w ośrodku szczepień Schortens we Fryzji w północno-zachodnich Niemczech, zasądzono sześć miesięcy w zawieszeniu.

 

Jak czytamy w zagranicznych mediach, została uznana za winną sześciu zarzutów umyślnej napaści przez Sąd Rejonowy w Oldenburgu w Dolnej Saksonii 30 listopada. Antje T. podała bezpieczny i neutralny dla organizmu płyn nawet 8600 pacjentów. Byli oni głównie pracownikami szpitali, pedagogami i lekarzami w wieku powyżej 70 lat między 5 marca a kwietniem 2021 r., potencjalnie ratując im życie.

 

Policja oznajmiła sądowi, że pracownica placówki była w stanie użyć soli fizjologicznej w tajemnicy, albowiem była odpowiedzialna za przygotowanie szczepionki i strzykawki podczas swojej zmiany w centrum szczepień.

 

Jednak po ponad miesiącu została zgłoszona przez współpracownika, który zauważył, jak używa roztworu soli fizjologicznej zamiast szczepionki na sześciu pacjentach 21 kwietnia 2021 r.

 

39-latka umieściła parę postów w mediach społecznościowych, w których otwarcie podkreślała swoje sceptyczne poglądy na temat preparatów zalecanych przez WHO.

 

 

Jak podają zagraniczne media, w trakcie przesłuchania przez policję nie ukrywała wykorzystania roztworu soli fizjologicznej. Powiedziała, że ​​zrobiła to tylko dlatego, że przypadkowo stłukła fiolkę zawierającą sześć zastrzyków.  Wstydziła się powiedzieć o tym swoim kolegom.

 

Takich osób w służbie zdrowia było znacznie więcej. To w obliczu obnażenia nieprawdy szerzonej przez osoby występujące w TV na temat pozytywnej skuteczności preparatów może milionom zaszczepionych osób dać cień przypuszczeń, że oni także otrzymali sól fizjologiczną. Mają oni szansę uniknąć ponurego losu milionów ludzi na całym świecie.

 


źródło: YouTube/Al Jazeera English

 

Niedawno miała miejsce premiera dokumentu “Zmarł nagle”. Choć sprawa jest głośna od dłuższego czasu, teraz nie dało się już wprowadzić skutecznej cenzury.

 

Uznałam, że to ważne, aby o tym napisać:
Dziadkowie nigdy nie umierają, po prostu stają się niewidzialni

Więcej skrzyżowań w całej Polsce i to bez budowy. Nowe przepisy w ruchu drogowym przysporzą kierowcom mandatów

Kreskówka z lat 30. ostrzega przed plandemią. „An early warning cartoon”, czyli kreskówka z wczesnym ostrzeżeniem [FILM]

 

Powiązane posty

%d bloggers like this: