Ostatni papież
źródło: YouTube/BBC News

Odszedł Benedykt XVI. Proroctwo o ostatnim papieżu. Czy spełniają się na naszych oczach słowa o “końcu czasów”

Na początku czerwca nie tylko tak zwany świat katolicki, ale cały świat uważnie śledził to, co działo się wówczas w papieskiej komnacie w Watykanie. Czy Benedykt XVI zmieni bieg wydarzeń swoim odejściem?

Swojego żywota dokonał tego dnia Angelo Giuseppe Roncalliego, człowiek zwany papieżem Janem XXIII. Świat patrzył z zapartym tchem przez wiele dni, jak boleśnie umierał.

Słowa Malachiasza potwierdzone przez Conchitę Gonzalez

W sobotnie przedpołudnie, 31 grudnia 2022 roku o godzinie 9:34, świat obiegła wieść o śmierci emerytowanego papieża Benedykta XVI. Wielu, którzy pilnie śledzą proroctwa i przepowiednie dotyczące “tego, który powstrzymuje antychrysta”, dostrzega w tym smutnym wydarzeniu znak poprzedzający nadchodzący “koniec czasów”…

3 czerwca 1963 roku dostrzeżono raptem, iż płomień w końcu zgasł. Papież był martwy. Tak samo, jak w wielu innych dzwonnicach na całym świecie, archaiczne rustykalne dzwony na wieży kościoła w Garabandal wybrzmiały jego śmierć. Tymczasem pod brzęczącymi dzwonami w Garabandal wygłoszono komentarz, bardzo różny od tych, które wygłaszano w innych częściach świata.

Dźwięki z dzwonnicy dotarły do małej kuchni, gdzie tego popołudnia przebywała wdowa Aniceta Gonzalez i jej córka Conchita.

— Słuchaj; biją w dzwony! — wykrzyknęła błyskawicznie córka.

To dla papieża — stwierdziła matka.
— Z pewnością… Teraz zostało tylko trzech.

Zdumiana Aniceta uniosła głowę:

Co ty mówisz? Dobrze słyszałam, że pozostało tylko trzech papieży? Skąd to wzięłaś?

— Nie wzięłam; Dziewica mi to powiedziała.

Aniceta, zdziwiona tym, co usłyszała, pokierowała się logiką:

Czyli chcesz powiedzieć, że nadchodzi koniec świata?

— Dziewica nie powiedziała mi „koniec świata”, ale „koniec czasów”.

Czy to nie to samo?

— Nie wiem.

Dziewczynka wytłumaczyła też, że Dziewica nie wliczyła w owych trzech papieży jednego, albowiem: „będzie rządził Kościołem przez krótki czas”. W związku z tym, wedle tego, co twierdziła Conchita, po Benedykcie XVI nadejść ma wspomniany przez Dziewicę “koniec czasów”. Pierwszym z trzech papieży, o których mówiła dziewczynka, był Paweł VI.

 

O tym pisałam ostatnio:

Fashion CEO jest właścicielem domu aukcyjnego, który sprzedaje pedo manekiny. Dyrektorem jest mąż Salmy Hayek

Wstrzyknęła nawet 8600 starszym pacjentom sól fizjologiczną zamiast BioNTech Pfizer. Wychodzi na wolność z więzienia w Niemczech

Dr Hubert Czerniak ostro o służbie zdrowia. Wyjaśnił, czym była grypa rockefellerówka i dlaczego zdziesiątkowała Europejczyków

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.