"HUMAN MEAT PROJECT"
źródło: YouTube/W&V

Namawiają do kanibalizmu. “HUMAN MEAT PROJECT”. Czy to się dzieje naprawdę

Szwedzki naukowiec powiedział, że musimy przełamać „konserwatywne” podejście do kanibalizmu. W związku z tym sugeruje „spożywanie ludzkiego mięsa” w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Według doniesień przed kilkoma laty, szwedzki naukowiec zasugerował na szczycie w Sztokholmie jedzenie ludzkiego mięsa w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

“HUMAN MEAT PROJECT”. Jak daleko jeszcze posuną się “naukowcy”?

W dystopijnym filmie Soylent Green z 1973 roku świat jest tak przeludniony, że martwe ciała są sprzedawane jako żywność. Szwedzki naukowiec Magnus Söderlund uważa jednak, że może to być faktyczne rozwiązanie problemu zmian klimatu i twierdzi, że musimy „obudzić ideę” jedzenia ludzkiego mięsa w przyszłości.

Na szczycie dotyczącym żywności przyszłości o nazwie Gastro Summit profesor Söderlund wygłosił wykład zatytułowany „Czy możesz sobie wyobrazić jedzenie ludzkiego mięsa?” gdzie argumentował, że należy przełamać „konserwatywne” tabu przeciwko kanibalizmowi – donosi „The Epoch Times”.

 

Sugeruje, że łatwiejsza sprzedaż dotyczy zwierząt domowych i owadów, ale głównym tematem było ludzkie mięso. W szwedzkich artykułach opisujących tę nową debatę pojawia się termin „mannisko-kotts branschen”. Oznacza to „przemysł ludzkiego mięsa”.

W autobiografii na Sztokholmskiej Szkole Ekonomicznej Soderlund oznajmia, że jego badania skupiają się na „zachowaniach konsumenckich”, „impulsach marketingowych”, „lojalności, emocjach, postrzeganiu sprawiedliwości”, „reakcjach psychologicznych” oraz „w społeczeństwie, które ma coraz większą obsesję na punkcie konsumpcji ”.

“HUMAN MEAT PROJECT”. Ludzi można „oszukać”, aby „podejmowali właściwe decyzje”

Logo przemówienia zatytułowanego „Food of the Future: Worms, Grasshoppers or Human Flesh” zawierało plamę krwi jako część projektu graficznego.

Obecnie, na stronie HMP HUMAN MEAT PROJECT PEOPLE FOR PEOPLE, możemy przeczytać na temat “dobrodziejstwa”, jakim może się stać ludzkie ciało w kontekście żywienia. Miałoby to pomóc w “ocaleniu planety” – […] Ludzkie mięso często niedoceniane pod względem wartości odżywczych, białka ludzkiego mięsa i gęstości tłuszczu może mieć taką samą lub lepszą zawartość niż inne wygodne produkty mięsne, takie jak wołowina, kurczak i wieprzowina. Jako mięso wszystkożerne, smak i konsystencja ludzkiego mięsa jest podobna do wieprzowiny, nie wspominając już o jakości, która mogłaby być wyższa (w zależności od ocen Jakości Życia). […]

 


źródło: YouTube/Human Meat Project

Poza moralnymi i religijnymi aspektami, które przemawiają stanowczo przeciwko kanibalizmowi, należy wziąć pod uwagę kwestię bezpieczeństwa. Wszak nie bez powodu zagraniczne punkty krwiodawstwa nie przyjmują krwi od osób po przyjęciu eksperymentalnego preparatu. Stworzono mnóstwo teorii na temat klimatu i ratowania naszej planety. Nie musi to być wzajemne zjadanie się. Miejmy nadzieję, że “niezależni weryfikatorzy” mówią prawdę, jakoby “HUMAN MEAT PROJECT” był jedynie osobliwą sztuką, a nie prawdziwą propozycją. Tymczasem warto sięgnąć do literatury, aby poznać mniej makabryczne sposoby na zadbanie o przestrzeń wokół siebie. KLIMAT TO MY. RATOWANIE PLANETY ZACZYNA SIĘ PRZY ŚNIADANIU to prosty przekaz, który nie powinien przerazić!

Co o tym sądzicie?

 

O tym pisałam ostatnio:

Egzorcyści pilnie potrzebni. Księża katoliccy wyrażają zaniepokojenie. Czy rośnie liczba przypadków opętań

Naukowcy łączą mikroczipy AI z komórkami ludzkiego mózgu. Co to oznacza dla ludzkości

Manipulacja emocjonalna. Jaką taktykę toksyczna osoba stosuje najczęściej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.