fbpx
Nie żyje Adam Barański
źródło: YouTube/Radio Wrocław

Nie żyje Adam Barański. 44-letni dziennikarz radiowy pracował w Radiu RAM i Radiu Wrocław

1 minute, 34 seconds Read

Polski dziennikarz, związany z Radiem RAM i Radiem Wrocław 44-latek, zmarł nagle 24 stycznia 2023 roku. Jak można znaleźć w medialnych doniesieniach, Adam Barański dołączył do koleżanek i kolegów z branży.

Między innymi św. pamięci Moniki Jaworskiej z Radia RAM, która odeszła po ciężkiej chorobie w zeszłym roku, czy Mariusz Prasał z Radia Wrocław, którego zaginięcie zostało zgłoszone przez bliskich w listopadzie 2022 roku. To niepowetowane straty dla najbliższych, przyjaciół, współpracowników i słuchaczy.

Adam Barański zmarł, mając zaledwie 44 lata. Media nie podają przyczyny śmierci

Adam Barański prężnie działał w dziennikarstwie radiowym, można było go usłyszeć między innymi w Radiu Opole, Radiu Wrocław, gdzie pozostał na osiem lat, czy Radiu RAM. Związany był również z TVP Opole i Gazetą Wyborczą. Jak wspomina dziennikarka Dorota Kuźnik, Adam Barański uczestniczył w początkach jej przygody z dziennikarstwem – […] Zawsze można było liczyć na pomoc z jego strony i ciepłe słowo, którym potrafił wesprzeć podczas trudnych początków. Niewątpliwie był osobą, którą kojarzyli absolutnie wszyscy, między innymi z oryginalnego stylu i zawsze promiennego uśmiechu – stwierdziła cytowana przez “na:Temat”.

Zmarł Adam Barański
źródło: polskie-cmentarze.com

Dziennikarz zmarł 24 stycznia bieżącego roku, a o smutnym wydarzeniu informowało między innymi Radio Wrocław. Jak dotąd, nie jest podana przyczyna śmierci 44-latka. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 30 stycznia 2023 roku, na brzeskim cmentarzu komunalnym.

O tym pisałam ostatnio:

Namawiają do kanibalizmu. „HUMAN MEAT PROJECT”. Czy to się dzieje naprawdę

Manipulacja emocjonalna. Jaką taktykę toksyczna osoba stosuje najczęściej

Wstrzyknęła nawet 8600 starszym pacjentom sól fizjologiczną zamiast BioNTech Pfizer. Wychodzi na wolność z więzienia w Niemczech

Powiązane posty

%d bloggers like this: