Córka aktora Soprano, Johna Ventimiglii, Odele Cape Ventimiglia, zmarła w wieku 25 lat
źródło: YouTube/Celeb Hub

Nie żyje córka gwiazdora “Rodziny Soprano”, Johna Ventimiglii. 25-letnia Odele Cape Ventimiglia, nagle osierociła 2-miesięczną córkę

Zgodnie z nekrologiem Odele Cape Ventimiglia, córka aktora “Rodziny Soprano”, Johna Ventimiglii, zmarła 12 stycznia tego roku. Miała 25 lat.  Rodzina aktora “Rodziny Soprano”, Johna Ventimiglii, opłakuje nagłą śmierć  Odele Cape Ventimiglia. Kobieta osierociła 2-miesięczną córeczkę Shiloh.

Mama zmarłej 25-latki, Belinda Cape, także potwierdziła tę informację w poście na Facebooku z 21 stycznia. Wciąż napływają nowe, ponure wieści na temat zgonów ludzi młodych, w kwiecie wieku, a także aktywnych sportowców. Wielu milczy na temat przyczyn śmierci ich bliskich. Mama zmarłej Odele opublikowała 21 stycznia dojmująco smutny post na platformie Facebook.

Nie ujawniono przyczyny zgonu młodej mamy

„Jestem załamana, że ​​muszę zamieścić zawiadomienie o pogrzebie naszej ukochanej Odele” – napisała zrozpaczona Belinda Cape. „Jej siostra Lucinda i ja byłyśmy przytłoczone wiadomościami o wsparciu i miłości, które otrzymałyśmy, a także waszymi wspomnieniami o tym, jak kochana była Odele dla tak wielu osób. Odele była bardzo kochana i pozostawia ogromną pustkę w naszym życiu”.

Powodu śmierci Odele nie ujawniono. Jak czytamy w publikacji Belindy na Facebooku, 26 stycznia miały miejsce uroczystości pogrzebowe na Brooklynie w Nowym Jorku.

Poza rodzicami i siostrą Odele ma 2-miesięczną córkę Shiloh. W treści nekrologu znalazła się prośba najbliższych zmarłej do żałobników o przekazanie darowizny na konto GoFundMe. Zamiast kupowania kwiatów, mieliby wesprzeć rodzinę w pokryciu przyszłych kosztów edukacji Shiloh.

 

O tym pisałam ostatnio:

Nie żyje Adam Barański. 44-letni dziennikarz radiowy pracował w Radiu RAM i Radiu Wrocław

Ważne oznaki, że twoja siostra jest toksyczną osobą. Jak sobie z nią radzić

Namawiają do kanibalizmu. „HUMAN MEAT PROJECT”. Czy to się dzieje naprawdę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.