fbpx
Rachel Morgan zmarła w wieku 26 lat
źródło: YouTube/Daily News

Tajemniczy zgon nauczycielki. „Sprawna i zdrowa” Rachel Morgan umiera nagle w wieku 26 lat

2 minutes, 4 seconds Read

Uczniowie i pracownicy szkoły w Cumbrii składają hołd pełnej pasji nauczycielce, która zmarła nagle w wieku 26 lat. Rachel Morgan podjęła pracę w Kells Infant School w Whitehaven w styczniu zeszłego roku, przedtem pracowała w innych lokalnych szkołach.

Opisywano ją jako „pasjonatkę” w swojej pracy, a również „rozsądną i serdeczną” i wydawała się prowadzić zdrowy tryb życia jako bywalczyni siłowni i ścieżek dla biegaczy.

Przyczyny śmierci Rachel Morgan nie ujawniono

Jej znajomi i uczniowie byli w totalnym szoku, gdy niespodziewanie zmarła. Szkoła w Kells miała być zamknięta w piątek 27 stycznia, aby pracownicy mogli pożegnać Rachel.

Wendy Figes, pełniąca obowiązki dyrektora szkoły w Kells, oddała hołd zmarłej nauczycielce. Była pod wrażeniem pedagogicznych sukcesów Rachel – W szkole Kells Infants nadzorowała rozwój i doskonalenie pisania w całym programie nauczania. Prowadziła też informatykę w szkole – wspominała utalentowaną nauczycielkę. Jak czytamy w zagranicznych mediach, młoda kobieta interesowała się zdrowiem psychicznym, rozwojem duchowym i zdrowym trybem życia.

Dlatego właśnie Rachel Morgan była stałą bywalczynią miejscowej siłowni. Każdego tygodnia brała udział w joggingu po szkole, towarzysząc współpracownikom. – Pomogło jej to osiągnąć osobisty cel, jakim było osiągnięcie minimum 10 000 kroków każdego dnia, co utrzymywała przez 600 kolejnych dni – przypomniała dyrektor szkoły.

W wyniku tragicznej śmierci Rachel Morgan, pogrążeni w bólu bliscy stworzyli internetową tablicę pamiątkową, aby umożliwić wszystkim żałobnikom publikowanie wspomnień i komentarzy na temat 26-latki, aby inni mogli je przeczytać.

W oświadczeniu na stronie internetowej Kells Infant School, znalazły się podziękowania. Szkoła jest wdzięczna członkom społeczności za „miłe słowa i wiadomości po nieoczekiwanej i tragicznej śmierci […] nauczycielki klasy 1, panny Rachel Morgan”. Co za tym idzie, po pogrzebie Rachel, który odbył się w piątek, 27 stycznia, szkoła podstawowa ma zostać ponownie otwarta jak zwykle w poniedziałek (30 stycznia).

 

O tym pisałam ostatnio:

 

Powiązane posty

%d bloggers like this: