fbpx
Pracownia tortów artystycznych WYPIECZONE W PEŁNI
Pracownia tortów artystycznych WYPIECZONE W PEŁNI/Katarzyna Jakóbowska

Niezwykła pracownia tortów artystycznych wzbudziła poruszenie w sieci. Projekty tej artystki budzą zazdrość gospodyń domowych

2 minutes, 17 seconds Read

Nie trzeba nikomu mówić, jak ważny jest tort idealny w chwili, gdy chcemy celebrować niezapomniane chwile w życiu naszym i naszych bliskich.

Często bywa tak, że o ile wygląd zamówionego tortu jest zachwycający, a jego cena skłania do prób samodzielnego pieczenia, o tyle smak pozostawia wiele do życzenia… Jednak, gdy trafimy na prawdziwą artystkę, która nie stosuje przepisów, a magiczne receptury, najbardziej zazdrosna gospodyni domowa zechce spróbować jej wyrobów i poznać tajniki ich powstania!

Gdy mąż opowiada o cieście innej kobiety z błyskiem w oku, wiedz, że coś się dzieje…

Tak zaczęła się moja znajomość z artystką, która oczarowała niejedną osobę swoimi wypiekami. Gdy pewnego dnia mój mąż wrócił z pracy i nie mógł przestać opowiadać o cieście, jakim poczęstował ich kolega z biura, poczułam się zazdrosna. Jak to! Moje ciasta i torty, wyglądają wprawdzie, jakby kichnął na nie dinozaur, ale zawsze wkładam w nie wiele serca i starań!

Okazuje się jednak, że to maleńka kropla w morzu tego, co Katarzyna ma w zanadrzu, tworząc swoje niezwykłe dzieła… Każda kobieta, która poczuje się zazdrosna, słysząc od swojego mężczyzny słowa zachwytu ciastami tej pani, powinna sama spróbować.

Wiele wówczas krzyknie: UCZ MNIE! O MISTRZYNI! Tak! Niezwykłego kształtu i smaku torty, ciasta, pączki tak pyszne i piękne, że zachwyca się nimi nawet teściowa – oto owoce dojrzewające w magicznej pracowni tortów artystycznych Kasi Jakóbowskiej, która 13 marca bieżącego roku ogłosiła radośnie na swoim firmowym profilu na Facebooku, uroczyste otwarcie swojej pracowni!

 

WYPIECZONE W PEŁNI to kraina receptur, które zechce zdobyć wielu głodnych i spragnionych smakowych wrażeń, ale hola, hola! Katarzyna jest prawdziwą artystką magii słodkości, więc nie zdradzi swych tajemnic po dobroci! Jest za to skłonna do uraczenia Cię niesamowitą podróżą do smaków dzieciństwa i do takich, których Twoje kubki smakowe jeszcze nie zaznały…

Uwierz mi – warto, bo gdy mistrzyni wszelkich tajników kuchni TEŚCIOWA chwali pączki zrobione przez Kasię, zachwyca się nadzieniem i polewą i mruczy przy tym rozkosznie, to oznacza jedno – Gliwice, ulica Obrońców Pokoju 27. Pod tym adresem odnajdziesz panaceum na problemy ze zdobyciem tortu, który będzie jednocześnie nieprzyzwoicie piękny i pyszny! Jeśli chcesz zabłysnąć przed mamą i teściową, zrobić wrażenie na gościach uroczystości rodzinnej, dzwoń do Kasi pod numer 501-605-316.

 

%d bloggers like this: