E-Lekcje wpadki
źródło: YouTube/E-LEKCJE POLSKA

Nauczanie zdalne. Wyłapane w sieci nagrania ujawniają poziom wykładowców i uczniów

Nic tak nie przekonuje to tego, jak wygląda rzeczywistość, jak osobiste jej doświadczenie. Poniższe nagrania znalezione w Internecie szokują, bawią i dowodzą tego, jak niski poziom mają czasem przedstawiciele obydwu stron – nauczycieli oraz uczniów.

Gdy rządowe decyzje związane z edukacją sięgnęły poziomu absurdu, w czasie obowiązywania pandemicznych dyrektyw, doszło do sytuacji, która obnażyła poziom osób, które codziennie mają kontakt z dziećmi i młodzieżą. Niestety, sami odbiorcy e-lekcji nie pokazali się z dobrej strony.

Nic tak nie ujawnia nas samych, jak wrażenie bezkarności

Nauczanie zdalne
źródło: YouTube/MWAH Compilations

Wiele wskazuje na to, że ludzkość z jakiegoś powodu mocno obniżyła loty pod względem umiejętności okazywania szacunku innym, szanowania cudzych granic i chęci owocnej współpracy… Życzę wyciągnięcia wniosków z obejrzanych poniżej materiałów!

 


źródło: YouTube/MWAH Compilations

Z jednej strony widzimy ludzką stronę uczniów i nauczycieli, z drugiej zaś ciężko jest przejść obojętnie wobec ignorancji rządzących, którzy powinni przewidzieć skutki zdalnej nauki. Należy też zaznaczyć występowanie złośliwych problemów technicznych, które często niweczyły prawidłowy przebieg zajęć. Nieznajomość działania platform służących do odbywania zdalnych lekcji, obnażyła też podejście obu stron do tej formy zajęć.


źródło: YouTube/Escobar D.

Jedni wykazują dystans do siebie i poczucie humoru, inni wyciągają konsekwencje z tego, czego nigdy nie mieli usłyszeć i zobaczyć…


źródło: YouTube/Śmieszne hub

Włączone nieświadomie mikrofony i kamerki ujawniają więcej, niż powinny…

Znalezione w sieci

Niezwykła pracownia tortów artystycznych wzbudziła poruszenie w sieci. Projekty tej artystki budzą zazdrość gospodyń domowych

Szanse i zagrożenie związane ze sztuczną inteligencją w służbie zdrowia

Ważne oznaki, że twoja siostra jest toksyczną osobą. Jak sobie z nią radzić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.