fbpx
Animex przegrał w sądzie z Bustowskim. Ogłoszenie wyroku.
Marcin Bustowski prześladowany przez System

Producent znanych parówek przegrywa w sądzie z aktywistą Marcinem Bustowskim. Skażenie środowiska ujawnione?

1 minute, 55 seconds Read

Firma Animex oskarżyła Marcina Bustowskiego o zniesławienie. Miał się go dopuścić, publikując na platformach społecznościowych kompromitujące materiały. Prywatne oskarżenie doprowadziło Marcina Bustowskiego przed warszawski sąd, który go uniewinnił.

Poszło o zdrowie dzieci

W materiale filmowym opublikowanym na platformie YouTube 27 sierpnia 2022 roku, ujawnione zostało rażące naruszenie przepisów przez firmę Animex Kutno, producenta znanych parówek Berlinki, dedykowanych między innymi dzieciom.

Aktywnie działający na rzecz polepszania warunków pracy rolników Marcin Bustowski, wraz z ekipą ze stowarzyszenia Przebudzeni Konsumenci, ujawnił mroczną stronę przedsiębiorstwa. Byli pracownicy, poinformowali stowarzyszenie, między innymi o umieszczonej pod ziemią rurze, którą wypuszczane były do rzeki cuchnące zanieczyszczenia.

W wyniku przeprowadzonego śledztwa, stowarzyszenie ujawniło szereg rażących nieprawidłowości, które realnie zagrażają naszemu zdrowiu i zanieczyszczają środowisko.


źródło: YouTube/Marcin Bustowski prześladowany przez System

Mężczyzna działa także aktywnie na rzecz ujawniania procederu dodawania do żywności substancji szkodliwych dla zdrowia i związanych z tym poważnych konsekwencji. Na stronie © WygrajmyRazem.pl czytamy – […] Walka, którą toczę, skierowana jest przeciwko naszym wrogom. Robię to dla dobra nas wszystkich, licząc na Twoje wsparcie i pomoc.
Wygrajmy Razem! Nie możemy wykluczyć, że portale społecznościowe, z których korzystamy, ograniczą lub uniemożliwią nam komunikowanie się. Dlatego już teraz zachęcam także Ciebie, żeby dołączyć do naszej grupy ALERT. Zapewniam, że Twoje dane będą chronione i wykorzystane wyłącznie do przekazania Ci ważnych informacji, miejscach spotkań i lokalizacjach ze zdrową żywnością –
apeluje Marcin Bustowski.


źródło: YouTube/Marcin Bustowski prześladowany przez System

28 kwietnia 2023 roku, na facebookowym profilu Marcina Bustowskiego pojawił się materiał filmowy z odczytania sądowego wyroku uniewinniającego. W sekcji komentarzy zawrzało od gratulacji i pochwał kierowanych w stronę pani sędzi.

Redakcja dosedna.info także gratuluje panu Marcinowi i całemu stowarzyszeniu Przebudzeni Konsumenci.

O tym pisałam ostatnio:

Nauczanie zdalne. Wyłapane w sieci nagrania ujawniają poziom wykładowców i uczniów

Namawiają do kanibalizmu. “HUMAN MEAT PROJECT”. Czy to się dzieje naprawdę

Niezwykła pracownia tortów artystycznych wzbudziła poruszenie w sieci. Projekty tej artystki budzą zazdrość gospodyń domowych

Powiązane posty

%d bloggers like this: