Radiestezja terapeutyczna
Radiestezja terapeutyczna/pexels

Radiestezja terapeutyczna. Oczyszczanie pola energetycznego dla harmonii w naszym życiu [WIDEO]

Święta filozofia radiestezji terapeutycznej opiera się na wykrywaniu i mierzeniu energii. Więc także wibracji, które mogą być postrzegane poza naszymi pięcioma zmysłami. Radiestezja terapeutyczna jest więc niezwykłą praktyką, która ma swoje zastosowanie do dziś.

Pochodzi ze starożytnej Hellady i okresu hellenistycznego w Egipcie i jest spokrewniony z wielkimi ludźmi, takimi jak Pitagoras, Platon, Arystoteles, i niesie ze sobą głęboką wiedzę i mądrość Hermesa Trismegistusa (znanego również jako Thot).

Radiestezja Terapeutyczna jako niezwykła metoda uzdrawiania

Wahadła, których używamy do praktykowania Radiestezji Terapeutycznej, są zaprojektowane i zaprogramowane tak, aby służyły tylko życzliwością i miłością.

Po uzdrowieniu od razu widoczne są zmiany w naszym zachowaniu, relacjach międzyludzkich, a nawet w naszym ciele, ponieważ wzrastają nasze wibracje, poprawia się funkcjonalność naszych centrów energetycznych (czakr) i przepływ energii w całym naszym życiu. Różdżkarz, pan Robert opowiedział nieco o swoich doświadczeniach w radiestezyjnej pracy z energią na facebookowej stronie Wiesz.

O tym pisałam ostatnio:

Przeprowadziłam wywiad ze sztuczną inteligencją. Tak na moje pytania odpowiadał ChatBot psycholog

Producent znanych parówek przegrywa w sądzie z aktywistą Marcinem Bustowskim. Skażenie środowiska ujawnione?

Nauczanie zdalne. Wyłapane w sieci nagrania ujawniają poziom wykładowców i uczniów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.