fbpx
Ivan Komarenko

Warszawa, 12 czerwca 2021. Ivan Komarenko zachęca do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień

1
2 minutes, 15 seconds Read

Co roku Polskę obiega wiadomość o wielkiej potrzebie zjednoczenia w ramach protestu przeciwko przymusowi poddania się procederowi szczepienia. Stowarzyszenie “STOP NOP” od lat prężnie działa przeciwko temu, co uciszani eksperci nazywają zbrodniczą działalnością.

Czy w tym roku tysiące świadomych i wolnych ludzi zawitają w stolicy

Niezależni lekarze, naukowcy, specjaliści i inne znane osobistości biorą udział w marszu, który nie powinien umknąć uwadze polskojęzycznego rządu. Choć media społecznościowe okrywają cenzurą wszelkie przejawy narracji innej niż rządowa, ludzie z duszą wolnościowcy znajdują drogę komunikacji i zwinnie przeskakują stawiane przed nimi mury.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP”, pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, o godzinie 13:00 w sobotę 12 czerwca, wraz z uczestnikami z całej Polski pojawić się mają między innymi dr Zbigniew Hałat, lekarze ze Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, nieustraszona działaczka społeczna Justyna Socha, oraz najprawdopodobniej Wojciech Cejrowski, który zapowiedział swoją obecność.

Ivan Komarenko, który obecnie przebywa jeszcze w Gruzji, opublikował na swoim koncie na Facebooku post zachęcający do wzięcia udziału w piątym już proteście przeciwko przymuszaniu ludzi do przyjęcia szczepionki.

12 czerwca odbędzie się 5 międzynarodowy protest przeciwko przymusowi szczepień. Zapraszam na niego wszystkich, którzy w tym roku nie ulegli chamskiej ukłuciowej propagandzie. Ten rok dał mi dużo do myślenia. Zobaczyłem ludzi walecznych, z charyzmą i charakterem. Ludzi myślących samodzielnie oraz drugą grupę ludzi – konformistów, sprzedających swoją wolność za przyjęcie preparatu, który jest w fazie badań klinicznych. (…)

Podczas protestu będą obecni także Erdziu EDK i Ryszard Wolbach, którzy wesprą Polaków w tym ważnym czasie tak, jak potrafią najlepiej.

Na stronie stowarzyszenia pojawiła się także informacja, że po zakończeniu protestu, o godzinie 16:00 odbędzie się premiera i spotkanie z autorem książki “Pandemia Cenzury” Piotrem Szlachtowiczem. Wydarzenie poprowadzi niezależny dziennikarz, redaktor naczelny Telewizji wRealu24 Marcin Rola.

Każdy, kto zechce dołączyć do wspólnej wyprawy na protest w Warszawie, może umówić się na facebookowej grupie “Autobusem i autem na protest!”. Włochy, Austria, Irlandia, Niemcy i Ukraina zadeklarowały dołączenie do międzynarodowego protestu.

Duchowni odmówili posłuszeństwa Watykanowi i papieżowi. „Nie w naszym imieniu” obnaża zbrodniczą działalność kościoła RC, przemytu dzieci i pedofilii

Wojsko w USA przejmuje kontrolę nad krajem? Znaleziono niezbite dowody na zafałszowanie wyborów w USA. „Nikt już nie będzie mieszkał w Białym Domu”

Powiązane posty

Comments

%d bloggers like this: